Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Jičín

Změnit zadání Počet inzerátů: 24
Prodej pozemku k bydlení, 12143 m², Lužany

Prodej pozemku k bydlení, 12143 m², Lužany

Lužany, Lužany

Prodej pozemku v klidné části obce Lužany na Jičínsku o celkové ploše 12.143 m2. Jedná se o developerský projekt deseti stavebních parcel, ze kterých už polovina byla schválená ke stavbě rodinných domů. Rovinatý slunný pozemek obklopený vzrostlou zelení leží v okrajové části obce s řídkou zástavbou s okolními loukami a lesy, přístupný z obecní komunikace. Sítě: elektřina a obecní vodovod leží padesát metrů od hranice pozemku, nutno vybudovat vlastní čističku odpadních vod s průsakem. Veškerá občanská vybavenost v obci. Zajímavá investice nejen pro stavební firmy. S financováním pomůžeme.

3 680 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 12
Prodej pozemku k bydlení, 877 m², Chyjice

Prodej pozemku k bydlení, 877 m², Chyjice

Chyjice, Chyjice

Nabízíme k prodeji zajímavou parcelu, o výměře 877 m2, která se nachází v obci Chyjice. Pozemek je dle úřadů určen k zastavění rodinným domem. Přístup po ostatní komunikaci od obce. Více informací u makléře.

722 135 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 3
Prodej pozemku k bydlení, 908 m², Sobotka

Prodej pozemku k bydlení, 908 m², Sobotka

Sobotka

Prodej pozemku v klidné části obce Sobotka (22 km Mladá Boleslav), o celkové ploše 908 m2. Jedná se o slunný pozemek pod loveckým zámečkem Humprecht. V současné době vyřešen situační plán s dělením pozemků a přístupových ces, kudy povede dešťová a splašková kanalizace, obecní vodovod a elektřina. Pozemek leží v horní části. Realizaci sítí a přístupové cesty se majitel zavazuje dokončit do dvou let. Veškerá občanská vybavenost v obci. S financováním rádi pomůžeme. Výhodná investice.

2 178 400 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 3
Prodej pozemku k bydlení, 1539 m², Nová Paka

Prodej pozemku k bydlení, 1539 m², Nová Paka

Vlkov, Nová Paka

Prodej pozemku, který je územním plánem vedený k výstavbě rodinného domu v části obce Vlkov u Nové Paky s celkovou plochou 1 539 m². Pozemek leží v okrajové části obce s řídkou zástavbou. Sítě: elektřina, plyn a obecní vodovod na hranici pozemku, odpadní vody nutno řešit vlastní čističkou odpadních vod. Veškerá občanská vybavenost v Nové Pace (1 km). Vhodné na stavbu domu k trvalému bydlení i k rekreaci. Bližší informace u makléřky.

1 260 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 9
Prodej pozemku k bydlení, 822 m², Sobotka

Prodej pozemku k bydlení, 822 m², Sobotka

Sobotka

Prodej pozemku v klidné části obce Sobotka (22 km Mladá Boleslav), o celkové ploše 822 m2. Jedná se o slunný pozemek pod loveckým zámečkem Humprecht. V současné době vyřešen situační plán s dělením pozemků a přístupových cest, kudy povede dešťová a splašková kanalizace, obecní vodovod a elektřina. Realizace sítí a přístupové cesty bude dokončena v roce 2022. Pozemek leží vlevo v krajní části již nyní dostupný z obecní komunikace. Veškerá občanská vybavenost v obci. S financováním rádi pomůžeme.

1 970 600 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 6
Prodej pozemku k bydlení, 997 m², Jičín

Prodej pozemku k bydlení, 997 m², Jičín

Robousy, Jičín

Prodej pozemku k bydlení v Jičíně, místní části Robousy, s celkovou plochou 997 m2. K pozemku je vypracovaný projekt na výstavbu dvojdomku a vyřízené stavební povolení (možná změna projektu). Pozemek je připojený na veškeré sítě: elektřina, plyn, voda, kanalizace. Na pozemku jsou dvě studny. Přístup z veřejné asfaltové komunikace. Veškerá občanská vybavenost v Jičíně. S financováním Vám rádi pomůžeme. Bližší informace u makléřky.

1 850 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 7
Prodej, pozemek k bydlení, Holovousy

Prodej, pozemek k bydlení, Holovousy

Holovousy, Holovousy

Prodej pozemku se stodolou a vzrostlými stromy v klidné části obce Holovousy u Hořic (5 km) o celkové ploše 618 m2, vedený v územním plánu jako stavební. Členitý pozemek leží v okrajové části obce s veškerou občanskou vybaveností. Sítě: od hranice pozemku je možnost připojení na obecní vodovod, plyn, kanalizaci a elektřinu. Parcela s přístupem z hlavní komunikace se nachází na slunném místě poblíž sadů, luk a lesů.

815 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 11
Prodej pozemku k bydlení, 1220 m², Sukorady

Prodej pozemku k bydlení, 1220 m², Sukorady

Sukorady

Prodej pozemku v klidné části obce Sukorady u Hořic (7 km), o celkové ploše 1220 m2. Jedná se o rovinatý slunný pozemek určený ke stavbě rodinného domu. Pozemek leží v okrajové části obce, přístupný ze dvou stran. Sítě: obecní vodovod na pozemku, elektřina a dešťová kanalizace na hranici pozemku, nutno vybudovat vlastní čističku odpadních vod. Veškerá občanská vybavenost v Hořicích. S financováním pomůžeme.

1 690 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 9
Prodej pozemku k bydlení, 5749 m², Jičín

Prodej pozemku k bydlení, 5749 m², Jičín

Valdické Předměstí, Jičín

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové ploše 5749 m² určený územním plánem k výstavbě rodinných domů ve Valdickém Předměstí, části města Jičín. Výšková regulace zástavby je 2 nadzemní podlaží a intenzita využití pozemků 650 až 1200 m² pro jeden rodinný dům. Pozemek je v dosahu stávající zástavby a byl využíván jako golfové hřiště. Nejbližší přípojky sítí jsou v ulici Hrušňová a Meruňková. Je vhodný jako investice. Pro další informace kontaktujte makléře.

2 974 500 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 6
Prodej pozemku k bydlení, 2690 m², Valdice

Prodej pozemku k bydlení, 2690 m², Valdice

Valdice, Valdice

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové ploše 2690 m2 v okrajové části obce Valdice u Jičína. Pozemek je rovinatý a velmi slunný. V územním plánu určen pro výstavbu rodinných domů. Obec Valdice nechala pro tuto lokalitu registrovat územní studii. Z jedné strany pozemek lemuje veřejná příjezdová komunikace. Na pozemku kopaná studna a inženýrské sítě na hranici pozemku. Pozemek je velmi dobrá investice pro budoucí výstavbu RD. V obci je veškerá občanská vybavenost. Doporučujeme prohlídku a více informací u makléře.S financováním rádi pomůžeme.

1 704 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 10
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Bezpečný domov plus a bonus pro nešiky

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

Doporučené realitní kanceláře

-->