Bezpečný domov plus a bonus pro nešiky

Pořídili jste nemovitost? Při nákupu nového domu nebo bytu je člověk plný euforie, nadšení a rázem z něho spadnou všechny starosti, kam složit hlavu. Bezesporu jde o vrcholný celoživotní počin, který stojí nejen hodně energie, ale i peněz. Aby ani jedno nepřišlo vniveč, zaručí pojištění majetku.

Bezpečný domov plus a bonus pro nešiky

Skutečně je to tak. Majetek není nutné pořídit, ale je ho nutné i chránit. To je možné dvojím způsobem. Buď si můžete ke svému domu pořídit ochranku a napojit se na systém bezpečnostních agentur, které ale nemohou předcházet a obsáhnout rizika vzniklá z povětrnostních a náhodných vlivů, anebo si sjednáte odpovídající pojištění.

Prevence před živly

Pojištění domácnosti nese název Bezpečný domov plus. Zahrnuje základní i katastrofická rizika. Chrání před požárem, výbuchem, úderem blesku, pádem letadla, nárazem neznámého vozidla, vichřicí, krupobitím, tíhou sněhu nebo námrazy, pádem skály, sesuvem půdy, kouřem, pádem stromů a stožárů, poškozením budovy třetí osobou, srážkovou vodou, pádem laviny, vystoupnutím vody z kanalizace, zemětřesením, povodní, záplavou, implozí, rázovou vlnou způsobenou nadzvukovými letouny, škodou na vodovodním zařízení, rozbitím skla z jakékoliv příčiny, přepětím a podpětím (vlivem provozovatele el. sítě), škodou způsobenou zvěří, poškozením plotu neznámým vozidlem, vandalismem včetně graffiti a zajišťuje náhradní ubytování až do 12 měsíců.

Záložní ochrana

Pojistit lze budovy a byty, ale i jejich vybavení. Stačí jen znát obytnou plochu svého obydlí v metrech čtverečních a vyplnit interaktivní formulář na stránkách pojišťovny. Jako bonus získáte zdarma pojištění občanské odpovědnosti s možností připojistit odpovědnost vlastníka nebo opatrovatele psa, koně nebo skotu. Říká se jí pojistka proti blbosti a chrání pojištěnce před komplikacemi způsobenými nehodou, nešikovností nebo nešťastnou událostí.

V případě plnění dokáže zachránit rodinné rozpočty a dokonce i zamezit rozpadům celých rodin, pro něž by mohl mít katastrofický scénář fatální důsledky. Málokdo vydrží psychický i systematický tlak okolí na vyrovnání důsledků, pokud není v záloze pojistné krytí. To je třeba si uvědomit a chránit se preventivně.

 

Přehled všech článků

Archiv článků

28. 01. 20 Bezpečný domov plus a bonus pro nešiky

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

Město Hradec Králové je metropolí Hradeckého kraje. Tento kraj má bohatou historii a můžete zde zažít pestrou dovolenou i nyní v současnosti. Turisté rádi navštíví Bílou Věž i Zámek Častolovice. Rezervujte si svou dovolenou na stránkách levné ubytování ještě dnes. Vyberte si hezké penziony nebo chalupy a chaty k pronájmu.

Prodej tepelných čerpadel včetně jejich instalace a servisu.

Stěhujete se do Prahy za prací? Využijte výhodné nabídky na nové bydlení v Praze od developera FINEP!

Novostavby, reality Praha od Faraon reality.

Navštívili jste už katedrálu sv. Ducha, Obří akvárium nebo Bílou věž? Toto vše najdete právě ve městě Hradec Králové. Navštivte stránku Hauzi cz, rezervujte si ubytování Králove Hradecko a užijte si kouzelnou dovolenou!REALITY V KRÁLOVEHRADECKÉM KRAJI

| reality Hradec Králové  |  reality Jičín  |  reality Náchod  |  reality Rychnov nad Kněžnou  |  reality Trutnov  |

-->