Vyklízení půd Brno

Chystáte se na stavební úpravy půdy? Potřebujete ji rychle vyklidit a zbavit se harampádí? Hledáte spolehlivou službu?

Vyklízení půd Brno

Ilustrační foto, zdroj: Reality v kraji.cz

Vyklízení půd Brno je ideální volbou pro odvoz jednoho či dvou kusů starého nábytku i pro kompletní vyklizení půdy a půdních prostor. Součástí naší nabídky je kompletní stěhovací servis včetně ekologické likvidace nebo menších stavebních úprav. Umíme si poradit s půdami bytových domů, rodinných domů, škol, nemocnic i dalších větších nemovitostí.

Vyklízíme kdekoliv a cokoliv

Máte starší půdu ne zrovna v nejlepším stavu? Nemusíte se obávat. Pracujeme i ve složitých či stísněných podmínkách. Vyklízíme staré zaprášené půdy a nebojíme se jakkoliv nepřístupného nebo složitého terénu. Odvezeme materiál jakéhokoliv tvaru, druhu, hmotnosti i rozměrů. Jsme připraveni na těžké předměty i stavební suť.

Odvoz těžkých břemen

Jsme vybaveni moderní stěhovací technikou a tak si hravě poradíme i s odvozem objemnějších předmětů jako jsou staré klavíry, mrazáky, stroje nebo trezory. V našem vozovém parku naleznete auto s rukou i jeřáb, se kterými dosáhneme i do výšin starších panelákových domů.

Ekologická likvidace

Součástí nabídky vyklízení půd Brno je také ekologická likvidace. Ta se týká zejména elektrických a plynových spotřebičů jako jsou lednice, mrazáky, plynové kotle, bojlery nebo sporáky. Zajistíme odvoz suti, kovového odpadu, dřevěného odpadu, skla, papíru nebo železa. Provádíme také skartace dokumentů a odvoz odpadu přímo do drtičky.

Rychle a spolehlivě

co nejrychlejší provedení celé operace je nejlépe vše nejprve osobně konzultovat s naším pracovníkem. Zejména v případě práce v prašném prostředí nebo stísněných či světelně zhoršených podmínkách. Jakmile víme, do čeho jdeme, jsme schopni vše provést velmi rychle a nehlučně s minimální dopadem na chod v domě.

Stále si nejste jisti nabídkou vyklízení půd v Brně? Potřebujete se zeptat? Kontaktujte nás. Rádi vám poradíme s jakýmkoliv problémem a navrhneme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Přehled všech článků

Archiv článků

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

18. 02. 18 Co je dobré vědět o pojištění domu?

Stěhujete se do Prahy za prací? Využijte výhodné nabídky na prodej bytů v Praze od developera FINEP!

Prodej tepelných čerpadel včetně jejich instalace a servisu.

Vyhledávání PSČ měst a obcí v Královehradeckém kraji.

Novostavby, reality Praha od Faraon reality.REALITY V KRÁLOVEHRADECKÉM KRAJI

| reality Hradec Králové  |  reality Jičín  |  reality Náchod  |  reality Rychnov nad Kněžnou  |  reality Trutnov  |