Domy, chalupy na prodej, Náchod

Změnit zadání Počet inzerátů: 5
Prodej, chalupa, 185 m², Náchod, Borová

Prodej, chalupa, 185 m², Náchod, Borová

Borová, Borová

Prodej hezké udržované chalupy, domu s bytovou jednotkou o velikosti 2+1 umístěnou v prvním nadzemním podlaží. Ve druhém nadzemním podlaží a podkroví druhá bytová jednotka o velikosti 3+1 s balkonem a další podkrovní ukládací místa. Dům se nachází ve vyhledávané a klidné části obce Borová v podhůří Orlických hor. Součástí prodeje je velká garáž, dílna, parkovací stání a okrasná udržovaná zahrada. Součástí prodeje je také parcela s možností výstavby. V přízemí domu se nachází technické zázemí nemovitosti a prostor pro zahradní posezení. Doporučuji prohlídku.

3 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 dny 22
Prodej, chalupa, 87 m2, Stárkov

Prodej, chalupa, 87 m2, Stárkov

Stárkov

Prodej chalupy v obci Stárkov nedaleko Adršpašsko-teplických skal s výhledem na Broumovskou vrchovinu. Dům je určen k rekonstrukci s menší předzahrádkou o celkové velikosti pozemku 449 m2. Možnost přestavby k trvalému bydlení pro menší rodinu. Dispozice: zádveří, velká obytná kuchyň, koupelna, WC, spižírna, v podkroví jsou dvě místnosti a z chodby vstup do zahrady, která je mírně ve svahu. V obci je veškerá občanská vybavenost. Doporučuji prohlídku. S financováním pomůžeme.

490 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 5
Prodej, chalupa, 234 m2, Jestřebí

Prodej, chalupa, 234 m2, Jestřebí

Jestřebí, Jestřebí

Prodej chalupy vybudované v roce 1869. Chalupa se nachází v klidné lokalitě obce Jestřebí. Vzdálena cca 3500 m od náměstí Nového Města nad Metují. V roce 1987 prošla částečnou rekonstrukcí. Chalupa je napojena na veřejný vodovod, elektřinu a kanalizaci. Na zahradě je kopaná studna na užitkovou vodu. Půda vhodná na vestavbu dalších pokojů. Doporučujeme prohlídku. Financování Vám vyřídíme podle Vašich potřeb.

1 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 9
Prodej, chalupa, Náchod - Dobrošov

Prodej, chalupa, Náchod - Dobrošov

Dobrošov, Náchod

Nabízíme k prodeji celoročně obyvatelný třípodlažní domek na klidném místě v části obce Náchod - Dobrošov. Dům je v katastru nemovitostí veden jako stavba pro rodinnou rekreaci s číslem evidenčním. V suterénu domu se nachází garáž, dílna a dva sklepy. V přízemí je umístěn hlavní vchod, zádveří, samostatné WC, koupelna a obytná místnost s kuchyňským koutem a balkonem orientovaným na východ. Nad dřevěným schodištěm do patra je otevřený pokojík se vstupy na půdu a do ložnice s balkonem. Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy, v obytné místnosti je také krb a kamna na tuhá paliva. Ohřev vody bojlerem, voda z veřejného vodovodu. Na pozemku je vybudována udírna, ohniště a na spodním okraji pozemku i druhá garáž. Dům je v udržovaném stavu, nábytek je možno ponechat. Vzhledem k oblíbené turistické lokalitě se jedná i o výhodnou investici na sezónní pronájem. Případné financování pomůžeme zajistit. Více informací u makléře.

1 820 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 16
Prodej, chalupa, 179 m², Bezděkov nad Metují

Prodej, chalupa, 179 m², Bezděkov nad Metují

Bezděkov nad Metují, Bezděkov nad Metují

Prodej chalupy, domu pro rodinnou rekreaci nebo trvalé bydlení v klidné lokalitě obce Bezděkov, Police nad Metují. V okolí krásná rekreační krajina, Ostaš, Adršpašsko-teplické skály, zájezdní hostinec Na Mýtě pět minut chůzí. Uspořádání domu: prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, menší pokoje, technické a sociální zázemí, sklep, hospodářská část s chlévy, dílnou a velkou stodolou. Vstup a schody na půdu, kde je možnost vybudování další obytné části. Dům je v původním stavu s vyžadovanou celkovou rekonstrukcí. Okrasná zahrada má 900 m2, v současnosti porostlá náletovou dřevinou, mírně svažitého charakteru. Jedinečná nabídka, s financováním pomůžeme.

985 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 8
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

18. 02. 18 Co je dobré vědět o pojištění domu?

Doporučené realitní kanceláře

-->