Pozemky na prodej Hradec Králové

Změnit zadání Počet inzerátů: 47
Prodej louky, 1350 m², Chlumec nad Cidlinou

Prodej louky, 1350 m², Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou I, Chlumec nad Cidlinou

Prodej podílu 1/4 pozemku o celkové výměře 5402 m2 v katastru obce Chlumec nad Cidlinou. Jedná se o louku, pozemek leží na okraji obce, na části jsou náletové dřeviny, poblíž protéká řeka Cidlina.

133 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 6
Prodej zahrady, 606 m², Hradec Králové, ul. Rozkvět míru I

Prodej zahrady, 606 m², Hradec Králové, ul. Rozkvět míru I

Malšovice, Hradec Králové

Prodej zahrady s chatou v zahrádkářské kolonii Rozkvět Míru I. na vlastním pozemku o celkové rozloze 606 m2. Chata má číslo evidenční a stojí na stavebním pozemku o rozloze 25 m2 s možností přístavby o dalších 10 m2. Do chaty je přivedena elektrická energie 230V a po zahradě je rozvedena užitková voda z nedaleké vodní nádrže. Chata má zádveří a dvě menší propojené místnosti celkem 15 m2. Pod částí jedné z místností je 2 m2 sklep. Na zahradě se nachází zahradní domek, ovocné stromy ( jabloně a švestka), rybízy a záhon k pěstování brambor, cuket, jahod apod. Podél plotu se nachází vzrostlé túje. Vjezd do kolonie autem je možný přes bránu na el. pohon u které je také zastávka MHD. Parkovat se dá téměř u zahrady cca 30m. Zahrada se nachází ve velmi žádané lokalitě Malšovice, nedaleko hradeckých lesů a Stříbrného rybníka a je ideální k rodinné rekreaci i pěstování. Možná je i směna za menší byt s doplatkem. Více informací v realitní kanceláři.

0 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 18
Prodej pozemku k bydlení, 2000 m², Sendražice

Prodej pozemku k bydlení, 2000 m², Sendražice

Sendražice, Sendražice

Nabízíme Vám ke koupi pozemek určený k výstavbě rodinného domu 8 km od Hradce Králové v obci Sendražice. Pozemek je srovnaný a připraven ke stavbě, elektřina je na hranici pozemku, voda a plyn jsou 150 m od pozemku, nebo je zde možnost udělat na pozemku studnu. Majitel disponuje i zpracovaným projektem na dům, který je ochotný v případě zájmu přenechat. Přístup k pozemku zajišťuje obecní asfaltová komunikace, samotný pozemek se nachází na velmi klidném místě při okraji obce, nedaleko je rybník a pole. V případě zájmu je možné odkoupit i polovinu pozemku 1000 m2. Pomůžeme s financováním se zvýhodněnými sazbami. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat makléře.

1 800 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení, 2216 m², Lejšovka

Prodej pozemku k bydlení, 2216 m², Lejšovka

Lejšovka, Lejšovka

K prodeji nabízíme 2 216 m2 pozemku v obci Lejšovka. Celý pozemek je v územním plánu obce vedený jako pozemek vhodný k výstavbě, tedy stavební. Pozemek se nachází na polosamotě, jsou na něm vzrostlé jehličnaté a ovocné stromy a jako bonus je uprostřed pozemku dřevěná chata, vedená jako stavba pro rodinnou rekreaci s číslem popisným, napojená na elektrickou energii. Pozemek sousedí s lesem a loukou. Pozemek je vhodný zejména pro klienta, který hledá klidnou rekreační lokalitu a velký pozemek, který je v dobré dojezdové vzdálenosti města Hradce Králové, za rozumnou cenu. V případě Vašeho zájmu pro Vás zajistíme nejen výhodné financování pozemku, ale i budoucího domu, srubu, nebo chaty.

2 195 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 19
Prodej pozemku, 11743 m², Hradec Králové, ul. Roudnička

Prodej pozemku, 11743 m², Hradec Králové, ul. Roudnička

Roudnička, Hradec Králové

Nabízíme Vám soubor dvou pozemků o celkové výměře 11.743 m2 ve velmi atraktivní a žádané části Hradce Králové - Roudnička. Pozemky územně navazují na zastavěnou část obce a přímo sousedí s místním golfovým areálem. V současnosti vedeny v územním plánu jako orná půda s regulativním využitím jako plochy golfu. V novém územním plánu jako plochy sportoviště - možné využití jako kurty, hřiště, minigolf, bikrosové areály, výběhy pro koně, pobytové louky, apod. Vhodné k dlouhodobé investici, kdy si nový majitel prosadí změnu územního plánu na stavební pozemek pro bydlení. Více informací u realitní kanceláře.

0 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 15
Prodej provozní plochy, 2995 m², Hradec Králové

Prodej provozní plochy, 2995 m², Hradec Králové

Plotiště nad Labem, Hradec Králové

Prodej souboru pozemkových parcel o celkové ploše cca 3024 m2 v Hradci Králové. Pozemky se nachází v Plotišti nad Labem na okraji uzavřeného skladovacího areálu nedaleko dopravního uzlu u ČKD a plánované dálnice D11. Dobré místo vhodné k všestrannému využití díky dobrému dopravnímu napojení. V současné chvíli jsou pozemky určeny územním plánem pro Plochy výroby a služeb bez negativního vlivu na okolí. Půda je vyjmutá z půdního fondu. Možnost zřízení samostatného přístupu okolo současného areálu. V případě zájmu o více informací volejte makléře.

7 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 6
Prodej louky, 2736 m², Skalice - Číbuz

Prodej louky, 2736 m², Skalice - Číbuz

Číbuz, Skalice

Prodej pozemku u Skalice - Číbuz. Celková plocha 2 736 m2. Pozemek není propachtovaný. Nachází se v blízkosti rybníka - u lomu Propadliny, vhodné pro rybáře. V hodné i pro investiční záměry.

550 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 4
Prodej pole, 13617 m², Třebechovice pod Orebem

Prodej pole, 13617 m², Třebechovice pod Orebem

Třebechovice pod Orebem

Prodej pozemku u Třebechovic pod Orebem. Celková plocha 13.617 m2. Pozemek zasahuje do řeky Orlice. Vhodné pro investiční záměry.

970 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 9 měsíci 5
Prodej pozemku k bydlení, 4100 m², Dolní Přím

Prodej pozemku k bydlení, 4100 m², Dolní Přím

Horní Přím, Dolní Přím

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Horní Přím. Plocha 4100 m2, v územním plánu určená k zastavění. Sítě v blízkosti. Je zde možnost odkoupit 4273 m2 orné půdy. Více informací u makléře.

1 055 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 9 měsíci 3
Prodej pozemku k bydlení, 6514 m², Hradec Králové

Prodej pozemku k bydlení, 6514 m², Hradec Králové

Plácky, Hradec Králové

Nabízíme k prodeji pozemek v Hradci Králové katastrální území Plácky. Celková plocha 6514 m2. Pozemek je 10 minut od centra. Je zde příjezdová cesta. Inženýrské sítě u pozemku. V územním plánu je část pozemku určená k bydlení. V dosahu veškerá občanská vybavenost. S financováním rádi pomůžeme. Více informací u makléře.

0 Kč

Stav: Dobrý

před 9 měsíci 3
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Bezpečný domov plus a bonus pro nešiky

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

Doporučené realitní kanceláře

-->