Pozemky, Stavební pozemky na prodej Královéhradecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 75
Prodej pozemku k bydlení, 1674 m², Broumov

Prodej pozemku k bydlení, 1674 m², Broumov

Velká Ves, Broumov

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek v lokalitě Broumov, Velká Ves. Rozloha je 1674 m2. Na pozemku se nachází zahradní domek na nářadí, ovocné stromy, elektřina. Přístup je zajištěn přes obecní komunikaci, na které je zřízené věcné břemeno a parkovat lze na ulici či pozemku. Parcela je vedena v Územním plánu města jako pozemek pro výstavbu. Veškeré sítě v dosahu hranice parcely.

290 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 7
Prodej pozemku k bydlení, 705 m², Kostelec nad Orlicí

Prodej pozemku k bydlení, 705 m², Kostelec nad Orlicí

Kostelec nad Orlicí, Kostelec nad Orlicí

Exkluzivně Vám nabízíme zasíťovaný pozemek na okraji obce Kostelec nad Orlicí. Pozemek o velikosti 705 m2 je v mírném svahu a určen k výstavbě. Dovolujeme si Vás tímto pozvat na "Prohlídkový den", který se koná ve středu 03.03. 2021, čas Vaši prohlídky si rezervujte u makléřky. Jelikož se o své klienty řádně staráme, zařídíme pro Vás bezkonkurenční podmínky pro financování Vašeho nového domova.

750 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 12143 m², Lužany

Prodej pozemku k bydlení, 12143 m², Lužany

Lužany, Lužany

Prodej pozemku v klidné části obce Lužany na Jičínsku o celkové ploše 12.143 m2. Jedná se o developerský projekt deseti stavebních parcel, ze kterých už polovina byla schválená ke stavbě rodinných domů. Rovinatý slunný pozemek obklopený vzrostlou zelení leží v okrajové části obce s řídkou zástavbou s okolními loukami a lesy, přístupný z obecní komunikace. Sítě: elektřina a obecní vodovod leží padesát metrů od hranice pozemku, nutno vybudovat vlastní čističku odpadních vod s průsakem. Veškerá občanská vybavenost v obci. Zajímavá investice nejen pro stavební firmy. S financováním pomůžeme.

3 680 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 12
Prodej pozemku k bydlení, 993 m², Žernov

Prodej pozemku k bydlení, 993 m², Žernov

Žernov

Pozemek určený k výstavbě rodinného domu o ploše 993 m² v obci Žernov u České Skalice. Sítě na hranici pozemku, vodovodní řád, elektřina, odpady budou řešeny ČOV. Velmi pěkné místo, rovina, klidná lokalita na okraji obce.

914 500 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 11
Prodej pozemku k bydlení, 2000 m², Sendražice

Prodej pozemku k bydlení, 2000 m², Sendražice

Sendražice, Sendražice

Nabízíme Vám ke koupi pozemek určený k výstavbě rodinného domu 8 km od Hradce Králové v obci Sendražice. Pozemek je srovnaný a připraven ke stavbě, elektřina je na hranici pozemku, voda a plyn jsou 150 m od pozemku, nebo je zde možnost udělat na pozemku studnu. Majitel disponuje i zpracovaným projektem na dům, který je ochotný v případě zájmu přenechat. Přístup k pozemku zajišťuje obecní asfaltová komunikace, samotný pozemek se nachází na velmi klidném místě při okraji obce, nedaleko je rybník a pole. V případě zájmu je možné odkoupit i polovinu pozemku 1000 m2. Pomůžeme s financováním se zvýhodněnými sazbami. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat makléře.

1 800 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení, 2216 m², Lejšovka

Prodej pozemku k bydlení, 2216 m², Lejšovka

Lejšovka, Lejšovka

K prodeji nabízíme 2 216 m2 pozemku v obci Lejšovka. Celý pozemek je v územním plánu obce vedený jako pozemek vhodný k výstavbě, tedy stavební. Pozemek se nachází na polosamotě, jsou na něm vzrostlé jehličnaté a ovocné stromy a jako bonus je uprostřed pozemku dřevěná chata, vedená jako stavba pro rodinnou rekreaci s číslem popisným, napojená na elektrickou energii. Pozemek sousedí s lesem a loukou. Pozemek je vhodný zejména pro klienta, který hledá klidnou rekreační lokalitu a velký pozemek, který je v dobré dojezdové vzdálenosti města Hradce Králové, za rozumnou cenu. V případě Vašeho zájmu pro Vás zajistíme nejen výhodné financování pozemku, ale i budoucího domu, srubu, nebo chaty.

2 195 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 19
Prodej pozemku k bydlení, 490 m², Deštné v Orlických horách

Prodej pozemku k bydlení, 490 m², Deštné v Orlických horách

Deštné v Orlických horách, Deštné v Orlických horách

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji pozemek v oblíbeném lyžařském středisku Deštné v Orlických horách. Celková plocha pozemku je 490 m2. Dle územního plánu je pozemek určen k výstavbě, hlavním využitím je bydlení v bytových domech. K pozemku je příjezd po zpevněné obecní komunikaci. Inženýrské sítě jako např. voda, kanalizace, elektřina jsou na hranici pozemku k dispozici. V obci Deštné v O. h. není zaveden plyn. Výhodné financování zajistí partner MM Finance.

450 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 8
Prodej, pozemek k bydlení, 14641 m2, Horní Teplice

Prodej, pozemek k bydlení, 14641 m2, Horní Teplice

Horní Teplice, Teplice nad Metují

Nabízíme k prodeji pozemek k bydlení o výměře 14641 m2 v obci Horní Teplice, okres Náchod. Pozemek se nachází na okraji obce a v současné době je veden jako trvalý travní porost. Inženýrské sítě (voda, elektřina, kanalizace) jsou v dosahu pozemku. Příjezdová cesta je z obecní zpevněné komunikace. Podle platného územního plánu je část pozemku určena k smíšené venkovské výstavbě. K pozemku není uzavřena pachtovní smlouva. Dobrá dopravní dostupnost, občanská vybavenost. Vhodné i jako dlouhodobá investice. Financování zajistíme. Doporučujeme.

159 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 7
Prodej pozemku k bydlení, 735 m², Lampertice

Prodej pozemku k bydlení, 735 m², Lampertice

Lampertice, Lampertice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek, který se nachází v obci Lampertice. Pozemek, o výměře 735 m2, je přístupný z ostatní komunikace, jejímž vlastníkem je obec Lampertice. Více informací u makléře.

443 960 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 3
Prodej pozemku k bydlení, 877 m², Chyjice

Prodej pozemku k bydlení, 877 m², Chyjice

Chyjice, Chyjice

Nabízíme k prodeji zajímavou parcelu, o výměře 877 m2, která se nachází v obci Chyjice. Pozemek je dle úřadů určen k zastavění rodinným domem. Přístup po ostatní komunikaci od obce. Více informací u makléře.

722 135 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 3
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Bezpečný domov plus a bonus pro nešiky

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

Doporučené realitní kanceláře

-->