Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Královéhradecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, pozemek, Pecka - Horní Javoří

Prodej, pozemek, Pecka - Horní Javoří

Horní Javoří, Pecka

Prodej rovinatého pozemku obdélníkového tvaru o celkové ploše 617 m2 v části obce Horní Javoří. Je přístupný z nezpevněné obecní komunikace. Veškerá občanská vybavenost se nachází v obci Pecka (4 km). S financováním pomůžeme.

250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 hod. 6
Prodej, stavební pozemek, 1139 m2, Potštejn

Prodej, stavební pozemek, 1139 m2, Potštejn

Potštejn

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební parcelu v obci Potštejn, sítě dostupné na hranici pozemku (voda, elektřina, plyn). Celková plocha je 1139 m2. V obci je veškerá občanská vybavenost. Na konci 19. století se stal Potštejn oblíbeným letoviskem, v němž trávila letní měsíce řada osobností společenského života vč. T. G. Masaryka. Popularitě místa napomáhá jeho poloha, příhodné klimatické poměry a dobré dopravní spojení (Kvasiny 20 km, Ústí nad Orlicí 15 km - krytý bazén, Hradec Králové 40 km). V dojezdu 30 min. lyžařská střediska - Ski Říčky, Peklák - Česká Třebová. V obci se nachází krásný barokní zámek, zřícenina hradu a také westernová vesnička Vochtánka. Obcí prochází též nenáročná rovinatá cyklostezka podél zámků a hradů na řece Orlici (součást budované tzv. Orlické cyklistické cesty vedoucí z Hradce Králové do Potštejna). Říčka Orlice je oblíbenou destinací vodáků. Zajistíme výhodné financování.

910 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 hod. 10
Prodej, stavební parcela, 3.497 m2, Vysoké Veselí

Prodej, stavební parcela, 3.497 m2, Vysoké Veselí

Vysoké Veselí

Prodej pozemku o celkové výměře 3.497 m2 určeného územním plánem pro výstavbu rodinného domu. Pozemek se nachází v okrajové části obce a navazuje na obytnou zástavbu. Uprostřed pozemku teče menší potok. Pozemek je možné napojit na veřejný vodovod a kanalizaci, které vedou v komunikaci na hranici pozemku. Elektřina rovněž na hranici pozemku. Krásný velký pozemek pro bydlení v klidném místě, vhodný též i pro chov domácích zvířat či pěstování vlastních plodin. Nabízí i dobrou dostupnost - Jičín 20 km, Nový Bydžov 13 km, Hradec Králové 40 km. Více info v RK.

370 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 8 hod. 9
Prodej, stavební parcela, 4642 m2, Libáň-Staré Hrady

Prodej, stavební parcela, 4642 m2, Libáň-Staré Hrady

Staré Hrady, Staré Hrady

Prodej souboru pozemků o CP 4.642 m2 v okrajové části obce Staré Hrady, přiléhající k Libáni. Z horní části pozemku je nádherný výhled do okolní krajiny. Část pozemku o výměře 1.142 m2 je územním plánem určena k výstavbě rodinného domu. Tento pozemek přiléhá k obecní komunikaci a je na něm přípojka elektřiny a plynu. Dále je zde možnost napojení na kanalizaci a vodovod. Zbytek pozemku je veden jako orná půda a momentálně je na 2/3 udržovaná louka a zbytek je porostlý náletovými dřevinami. K těmto pozemkům je přístup jak po stavební parcele, tak i po obecní cestě. Je tedy vhodný k zemědělským i chovatelským účelům. Mladá Boleslav 25 km, Jičín 13 km. Více info v RK.

330 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 8 hod. 7
Prodej, louka, 2952 m2, Hynčice u Broumova

Prodej, louka, 2952 m2, Hynčice u Broumova

Hynčice, Hynčice

Prodej pozemku o výměře 2952 m2 v katastru obce Hynčice u Broumova. Prodej 1/6 z celkové výměry, jedná se o trvalý travní porost, vhodné na chov koní, ovcí apod. Pozemek se nachází na okraji obce, je dobře dostupný. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

39 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 18 hod. 6
Prodej, pozemek k výstavbě, Byzhradec

Prodej, pozemek k výstavbě, Byzhradec

Byzhradec, Byzhradec

Nabízíme k prodeji krásný pozemek o rozloze 2275 m2 v klidné části obce Byzhradec. V současnosti je pozemek využíván jako orná půda. Pozemek je vhodný především jako investice do budoucna (například k výstavbě rodinného domu). Dle schváleného územního plánu je určen k výstavbě rodinného domu. Obec plánuje k pozemku přivést vodu a elektřinu. Pozemek se nachází na krásném, tichém místě. V obci najdete kapličku Sv. Cyrila a Metoděje, nedávno opravenou budovu bývalé školy, která dnes slouží potřebám Obecního úřadu a knihovny a také pojízdnou prodejnu. Byzhradec je přibližně deset minut od Rychnova nad Kněžnou. Více informací u makléře. Financování zajistíme.

1 790 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 6
Prodej, pozemek, 9328 m2, Stěžery - Hřibsko

Prodej, pozemek, 9328 m2, Stěžery - Hřibsko

Hřibsko, Stěžery

Nabízíme prodej rozsáhlého pozemku v části obce Hřibsko spadající pod obec Stěžery. Pozemek je zastavitelný rodinnými domy, případně jsou možné další způsoby využití dle územního plánu. Elektřina, voda, dešťová kanalizace jsou při hranici pozemku u obecní komunikace. Plyn vede na druhé straně komunikace. Hřibsko se nachází asi 5 km od Hradce Králové a 2 km od dálnice D11 směrem na Prahu. Pro více informací kontaktujte realitní kancelář.

1 500 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

včera 4
Prodej, pozemek, 12369 m2, Valdice - Jičín

Prodej, pozemek, 12369 m2, Valdice - Jičín

Valdice, Valdice

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 12369 m2, který se nachází v okrajové části obce Valdice u Jičína. Pozemek je rovinatý, slunný. V územním plánu je pozemek určen pro výstavbu rodinných domů. Obec Valdice nechala pro tuto lokalitu registrovat územní studii, podle které je čistá plocha stavebnich parcel na tomto pozemku cca 6700 m2. Z jedné strany pozemek lemuje veřejná komunikace. Na hranici pozemku jsou inženýrské sítě. Pozemek je velmi dobrá investice pro budoucí výstavbu RD. V obci je veškerá občanská vybavenost. Doporučujeme prohlídku a více informací u makléře. S financováním rádi pomůžeme.

205 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 12
Prodej, Pozemek, 2690 m2, Valdice

Prodej, Pozemek, 2690 m2, Valdice

Valdice

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové ploše 2690 m2 v okrajové části obce Valdice u Jičína. Pozemek je rovinatý a velmi slunný. V územním plánu určen pro výstavbu rodinných domů. Obec Valdice nechala pro tuto lokalitu registrovat územní studii. Z jedné strany pozemek lemuje veřejná příjezdová komunikace. Na pozemku kopaná studna a inženýrské sítě na hranici pozemku. Pozemek je velmi dobrá investice pro budoucí výstavbu RD. V obci je veškerá občanská vybavenost. Doporučujeme prohlídku a více informací u makléře.S financováním rádi pomůžeme.

1 704 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 10
Prodej, louka, 1499 m2, Samšina-Plhov

Prodej, louka, 1499 m2, Samšina-Plhov

Plhov, Samšina

Prodej pozemků o celkové výměře 1499 m2 v katastru obce Samšina-Plhov. Jedná se o 7 na sebe navazujících parcel, část o výměře 505 m2 tvoří vodní plocha, ostatní je louka. Pozemky jsou dobře dostupné z obecní komunikace, leží na okraji obce. Výhodná investice.

79 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 7
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

18. 02. 18 Co je dobré vědět o pojištění domu?