Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Královéhradecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, stavební parcela, 4990 m2, Rychnov nad Kněžnou

Prodej, stavební parcela, 4990 m2, Rychnov nad Kněžnou

Roveň, Rychnov nad Kněžnou

Nabízíme pozemek o výměře 4990 m2 nacházející se v Rychnově nad Kněžnou, KÚ Roveň. Část pozemku je dle ÚP schválena k výstavbě rodinného domu venkovského typu. Pozemek je na pěkném a klidném místě, uprostřed přírody. Ze dvou stran je pozemek ohraničený lesním porostem a k pozemku vede asfaltová komunikace. Na pozemku je umístěna mobilní buňka 3x6 m. S financováním Vám pomůžeme.

1 901 190 Kč

Stav: Dobrý

před 4 hod. 9
Prodej, stavební parcela, Hořice

Prodej, stavební parcela, Hořice

Hořice

Prodej stavebního pozemku (zbořeniště) o celkové ploše 300 m2 s celodenním slunečním svitem v části obce Hrachovec u Hořic. Pozemek je převážně obdélníkového tvaru, vjezd je zajištěn z obecní komunikace. Sítě: poblíž hranice pozemku je možné se připojit na elektřinu a obecní vodovod, je nutno vybudovat vlastní čističku odpadních vod. Veškerá občanská vybavenost v Hořicích (2 km). Dobrá dostupnost za každého počasí. Vhodné pro stavbu k rekreaci, případně i menší nemovitost k trvalému bydlení.

350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 hod. 4
Prodej, pozemek, 11900 m2, Libel

Prodej, pozemek, 11900 m2, Libel

Libel, Libel

Prodej stavebního pozemku na okraji obce Libel. Pozemek je přímo u hlavní silnice Rychnov nad Kněžnou - Častolovice. Na pozemku je stavba bývalé vodárny a kopaná studna. Veřejný vodovod a elektřina jsou na hranici pozemku. Přístup na pozemek je z hlavní silnice. S výhodným financováním Vám pomůžeme. Více info u makléře.

4 999 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 3
Prodej, stavební pozemek, 851 m2, Všestary

Prodej, stavební pozemek, 851 m2, Všestary

Všestary

Nabízíme rovinatý pozemek určený k výstavbě rodinného domu v obci Všestary. K pozemku vede asfaltová komunikace, slepá ulice a veškeré IS se nacházejí na hranici pozemku. Dle ÚP lze na pozemku postavit dvoupodlažní rodinný dům se sedlovou střechou. Na pozemku jsou vzrostlé ovocné stromy a od komunikace je oddělen vzrostlými jehličnany. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost, dobrá dostupnost do Hradce Králové 5 km. Koupi pozemku lze financovat hypotékou, se kterou Vám pomůže naše hypoteční centrum. Více informací u makléře a při osobní prohlídce.

1 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 13
Prodej, stavební parcela, 1120 m2, Potštejn

Prodej, stavební parcela, 1120 m2, Potštejn

Potštejn

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební parcelu, dostupné sítě na hranici pozemku (voda, elektřina, plyn) v obci Potštejn. Celková plocha je 1120 m2 (možno spojit se sousedním pozemkem na celkem 2240 m2). V obci je veškerá občanská vybavenost. Na konci 19. století se stal Potštejn oblíbeným letoviskem, v němž trávila letní měsíce řada osobností společenského života vč. T. G. Masaryka. Popularitě místa napomáhá jeho poloha, příhodné klimatické poměry a dobré dopravní spojení (Kvasiny 20 km - Škoda auto, Ústí nad Orlicí 15 km - krytý bazén, Hradec Králové 40 km - krajské město). V dojezdu 30 min. lyžařská střediska - Ski Říčky, Peklák Česká Třebová. V obci se nachází krásný barokní zámek, zřícenina hradu a také westernová vesnička Vochtánka. Obcí prochází též nenáročná rovinatá cyklostezka podél zámků a hradů na řece Orlici (součást budované tzv. Orlické cyklistické cesty vedoucí z Hradce Králové do Potštejna). Říčka Orlice je oblíbenou destinací vodáků. Zajistíme výhodné financování.

999 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 6
Prodej, zahrada, 1107 m2, Kostelec nad Orlicí, ul. Mánesova

Prodej, zahrada, 1107 m2, Kostelec nad Orlicí, ul. Mánesova

Kostelec nad Orlicí, Kostelec nad Orlicí

Nabízíme k prodeji zahradu se zahradním domkem a kůlnou v Mánesově ul. v Kostelci nad Orlicí. Zahrada je v dolní části rovinatá se zeleninovými záhony a v další mírně svažité části je ovocný sad (třešeň, višeň, angrešty, rybíz a jabloně). Zahrada je situovaná na jižní stranu s dostatkem slunečního svitu. Na pozemku je kopaná studna a zaveden el. proud 220/380 V. Vlastní kompostér, v zahradním domku je příjemné posezení s možností případného přespání. Je zde možná i výstavba chaty k rekreaci o ZP 25 m2. Celý pozemek je oplocen. Příjezdová cesta obecní s možností parkování na ulici. Více informací u makléře a při osobní prohlídce. S financováním Vám pomůžeme.

315 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 25
Prodej, pozemek, 4295 m2, Nové Město nad Metují

Prodej, pozemek, 4295 m2, Nové Město nad Metují

Nové Město nad Metují

Prodej pozemku o celkové výměře 4295 m2 v Novém Městě nad Metují. Inženýrské sítě v blízkosti pozemku. Investiční příležitost, vhodné k výstavbě benzínové pumpy, obchodního domu, apod. Bližší informace u makléře. S financováním rádi pomůžeme.

3 000 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 10
Prodej, pozemek, 9197 m2, Častolovice

Prodej, pozemek, 9197 m2, Častolovice

Častolovice, Častolovice

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové rozloze 9197 m2. Část pozemku je stavební parcela. Na pozemku je zavedena elektřina (třífázový proud). Je zde také pramen, který napájí tři rybníčky. Další části z celkové výměry tvoří zahrada, orná půda a trvalý travní porost. Příjezd k pozemku z obecné cesty.

1 299 000 Kč

Stav: Špatný

před 3 dny 12
Prodej, stavební pozemek, 2968 m2, Třebechovice pod Orebem

Prodej, stavební pozemek, 2968 m2, Třebechovice pod Orebem

Polánky nad Dědinou, Třebechovice pod Orebem

Nábízíme k prodeji pozemek o velikosti 2968 m2 určený k výstavbě nemovitosti. Pozemek se nachazí na velice klidném a slunném místě nedaleko od města Třebechovic pod Orebem s kompletní sociální vybaveností. Doporučujeme prohlídku.

799 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 5
Prodej, stavební parcela, Jeníkovice

Prodej, stavební parcela, Jeníkovice

Jeníkovice, Jeníkovice

Prodej pozemku o celkové ploše 1583 m2 se zděnou stavbou využívanou jako dílna. Nachází se ve velmi klidné lokalitě obce Jeníkovice vzdálené 3 km od Třebechovic pod Orebem. Je v zastavěném území obce a je vhodný k výstavbě. Na pozemek je přivedena voda, kanalizace a elektřina. Plyn je na jeho hranici. Na pozemku je umístěna zateplená stavba zahradního domu, jejímž základem jsou 2 mobilní domy - v každém je úplná bytová jednotka 3+1. V obci je pošta, mateřská školka a obchod, ostatní občanská vybavenost je v Třebechovicích. Financování pomůžeme zajistit.

1 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 10
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

18. 02. 18 Co je dobré vědět o pojištění domu?