Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Královéhradecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, pozemek k bydlení, 1601 m², Suchovršice

Prodej, pozemek k bydlení, 1601 m², Suchovršice

Suchovršice, Suchovršice

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji stavební pozemek se základovou deskou a stavební dokumentací v klidné části obce Suchovršice. Na pozemku se nachází kvalitní základová deska o rozměrech 10 x 14 m (180 cm ztracené bednění a 70 cm zářez). Na pozemku je kamenný sklep 22 m2, zasazený do terénu. Voda a elektrický proud jsou na hranici pozemku. Pozemek je slunný a rovinatý. Stavební dokumentace je k nahlédnutí u makléře. V případě zájmu je možná výstavba rodinného domu dle přání klienta v souladu s územním plánem. Nutno vybudovat biologický septik nebo čističku odpadních vod. Financování zajistíme.

1 220 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 hod. 10
Prodej, stavební pozemek 1379 m2, Králova Lhota

Prodej, stavební pozemek 1379 m2, Králova Lhota

Králova Lhota, Králova Lhota

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Králova Lhota. Parcela o velikosti 1379 m2. Podle územního plánu se jedná o pozemek k výstavbě rodinného domu (venkovské stavení). Inženýrské sítě - plyn je k pozemku přiveden, elektřinu se nyní zařizujeme - bude vše připravené pro nového vlastníka (nyní jsou podané žádosti), městská voda je v obci ne na pozemku vzdálení cca 10 m (na pozemku není ani studna, náklady jdou za novým vlastníkem. Parcela je celá čistá, vjezd na pozemek je od silnice, vše připravené k výstavbě. Na, sousedním pozemku je dům, který v průběhu roku 2020 bude zdemolovaní a vznikne tam nový rodinný dům. Mateřská škola a Základní škola je v nedaleké obci České Meziříčí vzdálené 3 km. Obec Králova Lhota se nachází 15 km od Hradce Králové a 12 km do Jaroměře. Financování na pozemek a na výstavbu zajistíme. Pro více informací volejte makléře. Prohlídkové, dny pondělí, středa a pátek v čase od 15.00- 19:00 hod po předchozí dohodě, o víkendu se prohlídky nekonají.

645 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 6 hod. 9
Prodej, pozemek k bydlení, 789 m2, Česká Skalice - Zlíč

Prodej, pozemek k bydlení, 789 m2, Česká Skalice - Zlíč

Zlíč, Česká Skalice

Exkluzivní prodej stavebního pozemku ve Zlíči u České Skalice o výměře 789 m2. Pozemek má orientaci na jih. Pozemek je mírně svažitý. Inženýrské sítě: elektřina na pozemku, kanalizace, voda a plyn na hranici pozemku. Přístup zajištěn po obecní komunikaci. Veškerá občanská vybavenost v obci Česká Skalice. Více informací u makléře.

1 160 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 6
Prodej, pozemek k bydlení, 5055 m², Stanovice

Prodej, pozemek k bydlení, 5055 m², Stanovice

Stanovice, Stanovice

Exkluzivní stavební pozemky o celkové výměře 5055 m2, umístěný ve velmi žádané lokalitě v obci Stanovice u Kuksu. Pozemky jsou umístěny na strategickém místě obce, navazující na cyklostezku spojující Dvůr Králové nad Labem a Hradec Králové. Na pozemcích bylo vydané stavební povolení na výstavbu penzionu s kapacitou dvaceti lůžek, bazénem, wellnes a apartmánem pro majitele. Na pozemku se nacházejí pískovcové kameny z původní stavby, které je možné využít pro budoucí výstavbu. Dále je zde umístěna stodola, příprava pro bazén a vybudována opěrná stěna. Na hranici pozemku se nachází vodovod, přípojka elektrického proudu, kanalizace a plyn. Pozemky jsou celodenně slunné, umístěné nad okolní zástavbou. Příjezd po asfaltové komunikaci. Velký potenciál díky Hospitálu Kuks a Braunova Betlému s návštěvností přes sto tisíc lidí za rok. Více informací u makléře.

3 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 8
Prodej, pole, Černilov

Prodej, pole, Černilov

Černilov

Prodej orné půdy o celkové ploše 10058 m2. Pozemky tvoří celek. V místě veškerá občanská vybavenost, pozemky se nacházejí v lukrativním místě Hradec Králové - Černilov, vjezd od silnice. Více informací u makléře.

335 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 3
Prodej, stavební pozemek, 6.476 m2,Týniště nad Orlicí

Prodej, stavební pozemek, 6.476 m2,Týniště nad Orlicí

Týniště nad Orlicí

Prodej stavebního pozemku se studií pro výstavbu 99 bytů. 33 bytů dispozice 1+1/1+kk a 66 bytů 2+1/2+kk. Celková čistá podlažní plocha 5.272m2. Prodejní plocha je 4.346m2. Plocha pozemku je 6.476m2. Je zde 83 parkovacích stání. V územním plánu pozemek vedený převážně jako SM – plochy smíšené obytné městské, SC – plochy smíšené obytné v centru města. Zastavěnost 60%, resp. 80%. Definice využití je stavby pro bydlení, stavby občanského vybavení veřejné infrastruktury a komerčního charakteru. Přípustné využití vzdělání, sociální služby, kultura, ubytování, stravování, řemeslná výroba atd. Vodovodní řad na pozemku DN 80 mm, plyn 50 mm, kanalizace na pozemku, příkon elektřiny 3x400A. Nová příjezdová komunikace a chodníky.

14 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 12
Prodej, stavební parcela, Holín - Pařezská Lhota

Prodej, stavební parcela, Holín - Pařezská Lhota

Pařezská Lhota, Holín

Prodej stavebního pozemku v srdci Českého Ráje v romantické lokalitě obce na Jičínsku o celkové ploše 10604 m2. Mírně svažitý pozemek leží v okrajové části obce s řídkou zástavbou s okolními loukami a lesy s výhledem na skalní masiv hradu Pařez nedaleko Prachovských skal. Součástí prodeje je i podíl na přístupové cestě. Sítě: elektřina na hranici pozemku, vodovod z řadu u hlavní komunikace, kanalizaci nutno řešit vlastní čističkou odpadních vod s průsakem. Projektová dokumentace budoucí výstavby je připravena a schválena. Pozemek se nachází v chráněné krajinné oblasti, typové prvky domu nutno respektovat. Po dohodě s úřady je pravděpodobně možná odchylka od původního záměru, nutno řešit individuálně. Veškerá občanská vybavenost v Jičíně 8,5 km, Sobotka 10 km, hrad Kost 14 km, Jinolické rybníky 4 km, Turnov 18 km.

7 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 7
Prodej, pole, 21733 m2, Rychnov nad Kněžnou

Prodej, pole, 21733 m2, Rychnov nad Kněžnou

Rychnov nad Kněžnou

V exkluzivním zastoupení nabízím pozemek o celkové výměře 21 733 m2, který se nachází mezi Rychnovem nad Kněžnou a Lipovkou, není zatížen dlouhodobou pachtovní smlouvou. Další bližší informace Vám poskytne realitní makléř této nabídky.

930 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 3
Prodej, pozemek k bydlení, Vidochov

Prodej, pozemek k bydlení, Vidochov

Vidochov

Prodej pozemku, určeného ke stavbě rodinného domu k trvalému bydlení, nebo k rekreaci v obci Vidochov o celkové ploše 751 m2. Pozemek leží v klidné části obce se základní občanskou vybaveností. Sítě: elektřina na hranici pozemku, nutno vybudovat studnu a vlastní čističku odpadních vod. Přístup z obecní komunikace.

350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 6
Prodej, pozemek k bydlení, Vidochov

Prodej, pozemek k bydlení, Vidochov

Vidochov

Prodej pozemku, určeného ke stavbě rodinného domu k trvalému bydlení, nebo k rekreaci v obci Vidochov o celkové ploše 820 m2. Pozemek leží v klidné části obce se základní občanskou vybaveností. Sítě: vlastní studna, elektřina na hranici pozemku, nutno vybudovat čističku odpadních vod. Přístup z obecní komunikace.

390 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 8
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

18. 02. 18 Co je dobré vědět o pojištění domu?

-->