Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Královéhradecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, stavební pozemek, 2112 m2, Nová Paka

Prodej, stavební pozemek, 2112 m2, Nová Paka

Nová Paka

Prodej stavebního pozemku v obci Nová Paka. Nachází se v katastrálním území Vrchovina. Jedná se o velmi mírně svažitý pozemek vedený v územním plánu obce jako pozemek určený k zástavbě běžného venkovského typu domů. Je dobře dostupný z obecní komunikace. Dolní část pozemku se nachází v aktivní zóně. Na horní části a stodole žádné omezení nejsou. Sítě na hranici pozemku. Doporučujeme pro stavbu menšího rodinného domu.

450 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 hod. 6
Prodej, pozemek, 2536 m2, Trutnov, Libeč

Prodej, pozemek, 2536 m2, Trutnov, Libeč

Libeč, Trutnov

Prodej pozemku s novostavbou nízkoenergetického RD v obci Libeč, 5 km od Trutnova. Na pozemku je zavedena elektřina, vodovod a septik. Dům na pozemku o velikosti 2+kk a užitné ploše cca 75 m2 je dřevostavba, zateplený, před kolaudací. Dispozice - předsíň, koupelna se sprchovým koutem, obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyňským koutem a samostatná ložnice. Příjezd je z obecní komunikace, část pozemku před domem je rovinatá, za domem svažitá.

1 590 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 22 hod. 17
Prodej, pozemek, 929 m2, Hradec Králové - Nový Březhrad

Prodej, pozemek, 929 m2, Hradec Králové - Nový Březhrad

Březhrad, Hradec Králové

Nabízíme k prodeji pozemkovou parcelu v okrajové části Hradce Králové. Pozemek má celkovou výměru 929 m2 a nachází se na něm 2 stavby (chatka a sklep) v klidné části města - Březhrad nedaleko rybníku Borovinka. Pozemek je dle územního plánu určen k zastavění rekreační stavbou, která může sloužit k bydlení. V současnosti bez omezení zastavěné plochy. Možnost zažádat v novém územním plánu do změnu na trvalé bydlení. Inženýrské sítě v dosahu - elektřina, voda a kanalizace vede při hranici pozemku. Hypermarket Tesco a MHD 5 min pěšky, do centra města 4 km. Doporučujeme. Výhodné financování pro Vás zajistíme přes M&M finance.

2 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 22 hod. 14
Prodej, pozemek, Hradec Králové, Horní Přím

Prodej, pozemek, Hradec Králové, Horní Přím

Horní Přím, Dolní Přím

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Horní Přím. Celková plocha 8373 m2 z toho 2700 m2 v územním plánu určené k zastavění, zbytek pozemku je zatím orná půda, do 2 let by měl být udělán nový územní plán, kde bude možné zavést zbytek pozemku k zastavění. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Více informací u makléře.

1 070 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 23 hod. 3
Prodej, stavební pozemek, Zlíč, Česká Skalice

Prodej, stavební pozemek, Zlíč, Česká Skalice

Česká Skalice

Prodej stavebního pozemku v obci Zlíč u České Skalice o celkové ploše 1.198 m2. Na pozemku stojí nemovitost s číslem popisným, určená k rekonstrukci, nebo demolici. Klidné místo vhodné na trvalé bydlení, nebo k rekreaci v blízkosti vodní nádrže Rozkoš. Občanská vybavenost v nedaleké České Skalici. Doporučuji prohlídku.

950 000 Kč

Stav: Dobrý

před 23 hod. 9
Prodej, pozemek, 7732 m2, Dolní Olešnice

Prodej, pozemek, 7732 m2, Dolní Olešnice

Dolní Olešnice, Dolní Olešnice

Prodej pozemku o celkové ploše 7732 m2, určený v územním plánu obce pro výstavbu rodinných domů, pro trvalé bydlení nebo k rekreaci. Pozemek je orientovaný na jižní stranu, mírně svažitý s výhledem na okolí a dobrou dopravní dostupností do Trutnova, Hostinného, Nové Paky i do blízkých lyžařských areálů. V obci je škola i školka. Voda a elektřina na hranici pozemku. Kanalizace je na druhé straně komunikace s možností napojení. Více info v RK. Financování hypotékou pomůžeme zajistit.

89 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 6
Prodej, zahrada, 886 m2, Kostelec nad Orlicí, ul. Mánesova

Prodej, zahrada, 886 m2, Kostelec nad Orlicí, ul. Mánesova

Kostelec nad Orlicí, Kostelec nad Orlicí

Nabízíme k prodeji zahradu s ovocnými stromy (třešeň, jabloně, rybíz) v Mánesově ulici v Kostelci nad Orlicí. Zahrada je ve svažitém terénu orientována na jižní stranu s výhledem na panoramata města. Součástí zahrady je zahradní chatka (16 m2, vybavena nábytkem), kůlna na nářadí, králíkárna (sloužící jako úložný prostor) a udírna. Na pozemek je zaveden veřejný vodovod s rozvodem do horní části pozemku. Není zde el. proud, ale je možné se napojit na hlavní vedení (těsně pod pozemkem). Doporučujeme využití k oddechu a zahradničení. S financováním Vám pomůžeme. Bližší info u makléře.

215 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 8
Prodej, pozemek, Žacléř - Bobr

Prodej, pozemek, Žacléř - Bobr

Bobr, Žacléř

Prodej pozemku v obci Žacléř - Bobr. Jedná se o parcelu o výměře 8000 m2. Pozemek lze rozdělit na více parcel i s možností odkoupit jeho část. Plocha je ideální pro stavbu rodinného domu, nebo penzionu. Veškeré inženýrské sítě na hranici pozemků. Jde o klidné místo s možností volnočasových aktivit: lyžování, turistika, cykloturistika. V blízkosti lyžařský areál. Financování pomůžeme zajistit. Více informací u makléře.

415 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 5
Prodej, pozemek, 1953 m2, Dolany

Prodej, pozemek, 1953 m2, Dolany

Dolany

Nabízíme k prodeji pěkný obdélníkový pozemek o výměře 1953 m2 pro stavbu rodinného domu v obci Dolany u Jaroměře. Pozemek se nachází na okraji obce, v současné době je využíván jako orná půda. Inženýrské sítě jsou v dosahu a příjezd po zpevněné komunikaci. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

550 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 8
Prodej, pole, 4573 m2, Vysoké Veselí

Prodej, pole, 4573 m2, Vysoké Veselí

Veselská Lhota, Vysoké Veselí

Prodej orné půdy o celkové ploše 4573 m2 v lokalitě Jičínska, Vysoké Veselí - Veselská Lhota. Ideální pro pěstování zemědělských plodin. Půda s vysokou bonitou. Na pozemek je přístup přes pozemky jiného vlastníka. Pozemek je v současné době dlouhodobě pronajatý. Více info v RK.

195 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 6
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

18. 02. 18 Co je dobré vědět o pojištění domu?