Komerční prostory, obchodní prostory k pronájmu, Jičín

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Pronájem obchodního objektu, 2304 m², Sobotka, ul. Špálova

Pronájem obchodního objektu, 2304 m², Sobotka, ul. Špálova

Sobotka

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu zajímavé skladovací a výrobní prostory ve městě Sobotka o celkové užitné ploše 1142 m2. Součástí pronájmu jsou 4 samostatné kanceláře se sociálním zařízením, sprchovým koutem a kuchyňskou linkou. K dispozici je zde také nakládací rampa, zakladačový systém na přibližně 250 ks palet a vysokozdvižný vozík. Před objektem se nachází dostatečný prostor pro manipulaci a parkování nákladních automobilů na ploše 1534m2. Topení je zajištěno plynovým kotlem. Objekt je umístěn ve strategické pozici u hlavní silnice mezi Mladou Boleslaví a Jičínem. Velkou výhodou tohoto areálu je možnost kombinace skladování, výroby, kanceláří a obchodního zázemí s možností přespání pro správce či vrátného. V těsné blízkosti se nachází depo přepravní společnosti. Je zde možná dohoda pro případné úpravy objektu dle konkrétních potřeb nájemce. Cena je uvedena bez DPH. Kauce činí 2x nájemné + provize realitní kanceláři. V případě zájmu je areál nabízen také k prodeji.

120 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

před 4 měsíci 10
Pronájem nebytových prostor, 581 m², Jičín, ul. Podhradská

Pronájem nebytových prostor, 581 m², Jičín, ul. Podhradská

Nové Město, Jičín

Pronájem nebytových prostor po rekonstrukci v 1. nadzemním podlaží vpravo o podlahové ploše 36 m2 v centru města Jičín. K dispozici jsou dvě místnosti, velká výloha, WC s umyvadlem. Možnost využít jako prodejnu, kancelář nebo ordinaci - dlouhodobý pronájem vítán. Vytápění plynovým kotlem. Bezplatné parkování v dosahu, možno využít i reklamu z boku domu. Světelná reklama v ceně nájmu. Prostor je k dispozici od 1.4.2021.

6 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 8
Pronájem obchodního objektu, 200 m², Ostružno

Pronájem obchodního objektu, 200 m², Ostružno

Ostružno, Ostružno

Pronájem nebytového prostoru v obci Ostružno, 6 km od Jičína. K dispozici sklad o velikosti 200 m² s možností sociálního zařízení. Po dohodě možná variabilita prostoru. Venkovní plocha je asfaltová. Objekt je zabezpečen alarmem a celý oplocen.

10 890 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 7
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Bezpečný domov plus a bonus pro nešiky

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

Doporučené realitní kanceláře

-->