Komerční prostory na prodej Hradec Králové

Změnit zadání Počet inzerátů: 22
Prodej zemědělského objektu, 796 m², Prasek

Prodej zemědělského objektu, 796 m², Prasek

Prasek, Prasek

Nabízíme Vám prodej zemědělských budov, které jsou přestavěny na skladovací plochy a kancelář, o celkové ploše 796 m2 v obci Prasek. Pozemky pod budovami jsou v bezplatném nájmu. Je možné jejich odkoupení. K budovám jsou příjezdové cesty pro osobní a nákladní automobily. S financováním rádi pomůžeme. Více informací u makléře Tibora Karvaie.

2 250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 4
Prodej restaurace, stravování, 2008 m², Kosice

Prodej restaurace, stravování, 2008 m², Kosice

Kosice, Kosice

Prodej hostince a rodinného domu o celkové ploše 2008 m2, v obci Kosice. Kapacita samotného hostince je 40 lidí, sálu kolem 200 lidí. K hospodě se sálem náleží jeviště, šatny, kuchyň, klubová místnost, sociální zázemí, úklidová místnost, velká stodola, garáž, zahrada a rodinný dům o dispozici 3+1. Ten je však potřeba zrekonstruovat. Nemovitost se nachází na návsi v návaznosti na amfiteátr a poblíž cykloturistické trasy. V nedalekém Chlumci nad Cidlinou je zábavní park pro děti a kemping s koupalištěm. Ideální dojezdová vzdálenost z Chlumce nad Cidlinou i z Nového Bydžova, předurčuje tento objekt k vestavbě minipivovaru. Komerční část objektu možno využít i na jiné účely, například sklady, obchodní prostory a jiné. Více informací u makléře. S financováním rádi pomůžeme.

3 600 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 20
Prodej skladu, 1359 m², Hradec Králové, ul. Pražská třída

Prodej skladu, 1359 m², Hradec Králové, ul. Pražská třída

Plačice, Hradec Králové

Nabízíme ke koupi skladovou halu s manipulační plochou situovanou v atraktivní lokalitě na okraji Hradce Králové v katastrálním území Plačice nedaleko sjezdu z dálnice D11. Celková plocha pozemku činí 1359 m2, v současné době je v územním plánu veden jako Plocha výroby a služeb bez negativního vlivu na okolí s možností změny na Plochu občanského vybavení městského a regionálního významu. V návrhu Nového územního plánu je parcela určena jako plocha Smíšená obytná - městská, tedy pro výstavbu bytového či rodinného domu. Veškeré inženýrské sítě jsou zavedeny nebo v dosahu. Více informací u makléře.

7 999 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 12
Prodej zemědělského objektu, 61950 m², Ledce

Prodej zemědělského objektu, 61950 m², Ledce

Ledce

Nabízíme k prodeji zemědělský areál 18 km od Hradce Králové - v Ledcích. Areál je dle územního plánu veden jako plochy výroby a skladování - zemědělská výroba. Statek a ostatní budovy jsou v havarijním stavu. Uvnitř statku se nachází vyasfaltovaná plocha, kolem budov jsou příjezdové cesty a několik odkladových ploch. Celková výměra činí 61.950 m2, ale je možno koupit jen určitou část. Areál se nachází na okraji obce, navazují na něj pole, která jsou také případně společně s areálem k prodeji. Doporučujeme jako výhodnou investici !

306 Kč za m2

Stav: Špatný

před 8 měsíci 8
Prodej Nox Club, 289 m², Hradec Králové

Prodej Nox Club, 289 m², Hradec Králové

Hradec Králové

Nabízíme přenechání pronájmu známého a zavedeného klubu v Hradci Králové. NOX Club patří mezi nejznámější noční podniky v centru města a vyniká svým prostorem, obloukovými klenbami, oválným barem rozděleným do pěti sekcí, VIP sezením s nadstandardními službami a širokou nabídkou nápojového lístku a míchaných koktejlů. Výhody – bezplatné parkoviště, bez rušení nočního klidu (zimní stadion, park, budovy Univerzity Hradec Králové).

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 13
Prodej obchodního objektu, Nový Bydžov, ul. Čelakovského

Prodej obchodního objektu, Nový Bydžov, ul. Čelakovského

Nový Bydžov

Nabízíme k prodeji výrobní objekt v Novém Bydžově. Celková plocha 1211 m2. Dispozice: suterén - sklad 122,6 m2, přízemí - dílna 122,6 m2, 1. patro - kancelář a dílna 122,6 m2, 2. patro 122,6 m2, půda 61,5 m2. K objektu náleží kůlna 82,8 m2, zastřešený průjezd 36,4 m2, zahrada 199 m2. Objekt sloužil k uskladnění a výrobě obilí a nyní slouží jako skladiště. Možnost předělat na bytový dům. Dostupné sítě jsou voda, kanalizace, elektřina. V obci je veškerá občanská vybavenost. S financováním rádi pomůžeme. Více informací v realitní kanceláři.

0 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 11
Prodej obchod a služby, Nový Bydžov, ul. Masarykovo náměstí

Prodej obchod a služby, Nový Bydžov, ul. Masarykovo náměstí

Nový Bydžov

Nabízíme prodej nebytových prostorů přímo v centru Nového Bydžova. Prostory jsou bez bariérově přístupné z Masarykova náměstí s celkem třemi vstupy. Celková plocha činí 140 m2. Dispozice provozovny: hlavní místnost jsou prodejní prostory, dále kuchyňky, umývárna, šatny pro zaměstnance, kanceláře, sociální zázemí, předsíň a další využitelné prostory. Celkový prostor prodejny je rozdělen a byl využíván jako lékárna. Prostor možné upravit dle představ klienta. Příčky jsou demontovatelné a je možné případně i rozdělit na několik menších místností. Pro více informací volejte makléřovi. Prostory jsou ihned k dispozici.

5 800 000 Kč

Stav: Novostavba

před 8 měsíci 21
Prodej, komerční objekt, Černožice

Prodej, komerční objekt, Černožice

Černožice, Černožice

Exkluzivně Vám nabízíme prodej komerčního areálu se dvěma rodinnými domy v obci Černožice u Hradce Králové. Nachází se zde dva vkusně a moderně zařízené rodinné domy o dispozicích 7+1 a 3+1, oba po rozsáhlé rekonstrukci. K dispozici je krásná zahrada s jezírkem, zimní zahrada, vnitřní bazén, posilovna, letní kuchyně. V jednom z domů je zařízená provozovna kadeřnictví. V areálu je velké množství kancelářských a skladových nebo výrobních prostor, nabízející fungování několika firem nebo jedné velké. Obec se nachází na strategickém místě nedaleko Hradce Králové a v blízkosti hranic s Polskem. Nedaleko probíhá výstavba dálnice D11. Obec nabízí veškerou občanskou vybavenost, je zde škola, školka, pošta, obchody, rybník s možností rybolovu. Veškeré podrobnější informace Vám poskytne makléř. Fotografie druhého domu a virtuální prohlídku obytné části a kadeřnictví Vám poskytneme na vyžádání.

28 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 9 měsíci 50
Prodej obchodního objektu, 1544 m², Nový Bydžov

Prodej obchodního objektu, 1544 m², Nový Bydžov

Nový Bydžov

Prodej domu k podnikatelskému účelu a bydlení v centru města, s celkovou plochou pozemku 1544 m2. Dům s užitnou plochou 177 m2 se skládá z obytné části a části určené k podnikatelskému účelu (v minulosti zde byla provozována cukrárna). Nebytový prostor lze využít jako samostatný byt (každý s vlastním vchodem) nebo celý dům využít k podnikatelskému účelu. Dispozice bytu je 3+kk (možno i 4+kk), dispozice nebytových prostor 3+1. Dům je napojený na veřejný vodovod a kanalizaci. Topení v celém domě zajištěno akumulačními kamny. Na pozemku se nachází obytný domek s dispozicí 1+1 na nějž navazují dvě garáže. Na protilehlé straně jsou další čtyři garáže. Většina pozemku je zpevněna betonovými panely. Na zbylé části pozemku se nachází udržovaná zahrada s venkovním posezením a skleníkem. Bližší informace u makléřky. S financováním Vám rádi pomůžeme.

5 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 10 měsíci 25
Prodej obchodního objektu, 1485 m², Chlumec nad Cidlinou

Prodej obchodního objektu, 1485 m², Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou I, Chlumec nad Cidlinou

Prodej obchodního objektu v Chlumci nad Cidlinou. Celková plocha 1485 m2. Stavba vedená jako objekt občanské vybavenosti, tudíž možnost širšího využití objektu - obchod a služby, výchova a vzdělání, sportovní a tělovýchovné, administrativní. V současné době objekt slouží jako pneuservis. Součástí budovy je kancelářské zázemí, šatny, sociální zařízení, kuchyňka. Nachází se v blízkosti centra obce s veškerou občanskou vybaveností. Objekt je oplocený se zpevněným příjezdem z hlavní ulice. S financováním pomůžeme.

6 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 11 měsíci 7
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Bezpečný domov plus a bonus pro nešiky

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

Doporučené realitní kanceláře

-->