Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Královéhradecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, penzion, 2598 m2, Rudník

Prodej, penzion, 2598 m2, Rudník

Rudník

Nabízíme k prodeji penzion s restaurací v Podkrkonoší v obci Rudník. Dispozice: 1.NP: restaurace 35 míst, kuchyň s přípravnou v nerezu, společenská místnost s východem na zahradu, 2.NP a 3. NP samostatný byt - 3 pokoje, koupelna a WC, bez kuchyně; 6 pokojů 2 - 3 lůžka, všechny pokoje s vlastní koupelnou a WC. Za penzionem se nachází zahrada s venkovním barem a posezením (zahradní dům 53 m2). Penzion se prodává včetně vybavení. Celková plocha pozemku: 2598 m2. Obec Rudník vesnice roku 2016 je výbornou výchozí pozicí pro výlety po okolí, turistiku, golf i lyžování. Mladé Buky, Černý Důl 8 km, Jánské Lázně Skiareál Černá hora 13 km, Pec pod Sněžkou 23 km, běžkařské tratě, cyklostezky v okolí.

5 670 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 hod. 11
Prodej, historická vila, Úpice

Prodej, historická vila, Úpice

Úpice

Prodej historické vily, projektované jako rezidenční rodinné sídlo významného Úpického továrníka Richarda Morawetze. Byla navržena a postavena v centru Úpice na náměstí významným českým architektem Heinrychem Fantou tak, aby důstojně reprezentovala svého majitele. Jako stavba z první čtvrtiny dvacátého století tak vyniká vskutku originálním řešením ve stylu uměleckého slohu Artdeco. Svažující se zahrada za vilou je výškově členěna na více teras s okrasnými zahradami a bazénem. Tato stavba se objevila i v televizi v pořadu o významných stavbách naší republiky. Ve své době ji poctil návštěvou i T. G. Masaryk a Adina Mandlová. Objekt postupně prochází rekonstrukcí a opravami, které uchovávají původní ráz a atmosféru této výjimečné stavby.

16 900 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 24
Prodej, dům 105 m2, Dobruška, ul. Opočenská

Prodej, dům 105 m2, Dobruška, ul. Opočenská

Dobruška

Prodej objektu vhodného k rekonstrukci a kolaudaci na rodinný dům, nyní slouží jako komerčně využívaný objekt autoopravny. Současnou podlahovou plochu 85 m2 lze rozšířit vestavbou do patra a využít tak minimálně 150 m2. V přízemí lze budovu příčkami a rekonstrukcí upravit na 4+kk, příčky lze dispozičně upravovat. IS: elektřina, obecní vodovod, odkanalizování nyní řešeno žumpou vzhledem k absenci kanalizace v této části města. Veškerá občanská vybavenost. Úvěr na koupi a následný projekt rekonstrukce výhodně a zdarma zařídíme.

1 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 17
Prodej, restaurace, 114 m2, Lochenice

Prodej, restaurace, 114 m2, Lochenice

Lochenice, Lochenice

Prodej budovy pro stravování o celkové ploše 114 m2 u čerpací stanice Trotina u hlavní silnice směrem na Jaroměř. Objekt disponuje jídelnou a výčepem, kuchyní s přípravnou a vlastní sociálním zařízením pro personál, přípravnou a skladem. Dále se v objektu nachází dámské a pánské toalety. Část pozemku je v současné době v pronájmu s platnou nájemní smlouvou. Objekt napojen na vlastní vrtanou studnu s pitnou vodou, elektřinu a septik. Objekt se prodává včetně vybavení. Parkování na veřejném pozemku v okolí objektu. V blízkosti se buduje dálnice D11. V současné době kolaudováno jako objekt občanské vybavenosti.

1 999 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 15
Prodej, bytový dům, 6.476 m2,Týniště nad Orlicí

Prodej, bytový dům, 6.476 m2,Týniště nad Orlicí

Týniště nad Orlicí

Prodej stavebního pozemku se studií pro výstavbu cca 75 bytů. Navržené dispozici 1+1, 1+kk, 2+1, 2+kk. Celková čistá podlažní plocha 4079 m2. 66 parkovacích stání. V územním plánu pozemek vedený převážně jako SM – plochy smíšené obytné městské, SC – plochy smíšené obytné v centru města. Zastavěnost 60 %, resp. 80%. Definice využití je stavby pro bydlení, stavby občanského vybavení veřejné infrastruktury a komerčního charakteru. Přípustné využití vzdělání, sociální služby, kultura, ubytování, stravování, řemeslná výroba atd. Vodovodní řad na pozemku DN 80 mm, plyn 50 mm, kanalizace na pozemku, příkon elektřiny 3x400A.

13 000 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 3 dny 12
Prodej, výrobní objekt, 7013 m2, Lično

Prodej, výrobní objekt, 7013 m2, Lično

Lično

V exkluzivním zastoupení nabízíme ke koupi areál, který je vhodný k širokému využití v obci Lično. Jeho zastavěná plocha je 2686 m2 a ostatní plocha 4327 m2. Nyní slouží jako truhlářská dílna zaměřená na výrobu oken. Výrobní prostory jsou zděné 690 m2 a v bezprostřední blízkosti stojí 4 ocelové haly o celkové skladovací ploše až 2000 m2. Voda a kanalizace jsou obecní, el. jistič 250 A. K nemovitosti náleží výrobní zařízení, sociální zařízení, vjezd pro kamiony, ¾ podíl na parkovišti, v případě zájmu možnost dokoupit i velké kancelářské prostory a bytový dům. Podrobnější informace u makléře nabídky.

11 408 800 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 4
Prodej, penzion, Sedloňov

Prodej, penzion, Sedloňov

Polom, Sedloňov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zavedený a plně fungující penzion „Stará škola“, který se nachází v obci Polom v chráněné krajinné oblasti Orlických hor, vzdálený 7 km od ski centra Deštná. Penzion nabízí 8 apartmánů, každý se samostatným soc. zařízením (jeden apartmán je bezbariérový). Penzion je částečně podsklepen s vlastní studnou, rezervoárem a solárním ohřevem užitkové vody. Teplo zajišťují akumulační kamna, v přízemí možnost topení v krbových kamnech. Součástí penzionu je restaurace s vybavenou kuchyní, zimní zahrada zařízena v kavárenském stylu, venkovní altán s možností grilování, karavanové stání s připojením na elektriku a vodu s jedinečným výhledem na Orlické hory, příjezdová cesta a pozemek o rozloze 7943 m2. Okolní krajina přímo vybízí k rekreaci – turistika, cyklistika, houbaření, zimní sporty. Jedná se o velmi zajímavou investiční příležitost. Těším se na Vás při prohlídce tohoto skvostu mezi penziony. S nejvýhodnějším financováním a přepisem energií pomůžeme.

8 499 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 25
Prodej, obchodní prostor, 110 m2, Dvůr Králové nad Labem

Prodej, obchodní prostor, 110 m2, Dvůr Králové nad Labem

Dvůr Králové nad Labem

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme jedinečnou možnost provozovat zavedenou, kompletně vybavenou restauraci ve Dvoře Králové nad Labem. Jedná se o lukrativní místo, které se nachází u nově otevřené kruhové křižovatky. Přízemní stavba o rozloze cca 110 m2, která nabízí cca 30 míst uvnitř + cca 15 míst na venkovní terase. Vytápění objektu je zajištěno krbovými kamny, nebo akumulačkami. Objekt lze případně přestavět na prodejnu, kancelář, rychlé občerstvení, atd. V případě zájmu o podrobnosti a prohlídku, kontaktujte makléře.

890 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 5
Prodej, komerční objekt, 2601 m2, Vamberk

Prodej, komerční objekt, 2601 m2, Vamberk

Vamberk

Nabízíme komerční objekt občanské vybavenosti ve Vamberku, ul. Žamberecká. Tento rozsáhlý objekt byl postaven v r. 1925 a část objektu sloužila jako hotel - ubytování a restaurace. Druhá část objektu byla využívána jako společenský sál s jevištěm a zázemím k pořádání společenských akcí. Nyní je využívána pouze část budovy sloužící jako ubytovací zařízení. Na objekt navazuje zahrada o výměře 1767 m2 v době provozu sloužící jako zahradní posezení se stánkem rychlého občerstvení a dětské hřiště. V objektu bude nezbytná rekonstrukce, takže je spíše vhodný pro investory a vzhledem k rozsáhlosti je vhodný k vybudování penzionu či velkého ubytovacího zařízení. Objekt se nachází v obci, která je vzdálena od závodu Škoda auto Kvasiny (12 km) představující významné průmyslové centrum kraje. S možnostmi financování Vám pomůže naše hypoteční centrum. Více informací u makléře a při osobní prohlídce.

4 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 13
Prodej, club NOX, Hradec Králové

Prodej, club NOX, Hradec Králové

Hradec Králové

Nabízíme přenechání pronájmu známého a zavedeného clubu v centru Hradce Králové. NOX Club patří mezi nejčastěji navštěvované noční podniky v centru města. Aktuálně nabízí zábavu spíše pro mladší věkové kategorie, avšak starší 18 let. Žádaným prvkem programu je komerční electronic dance music, POP či R'n'B music, vždy v jiném podání z mnoha DJs vystupujících po celé ČR. S maximem zábavy od středy do soboty přichází i dámské jízdy, studentské mejdany nebo tématické akce, kde atmosféru podpoří profesionální GoGo tanečnice a vše zaznamená párty fotograf. Můžou se zde uspořádat také oslavy narozenin, rozlučky se svobodou či firemní večírky s bohatým rautem. Klub vyniká svým prostorem, obloukovými klenbami, oválným barem rozděleným do pěti sekcí, VIP sezením s nadstandardními službami a širokou nabídkou nápojového lístku a míchaných koktejlů. Výhody – bezplatné parkoviště, bez rušení nočního klidu (zimní stadion, park, budovy Univerzity Hradec Králové).

3 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 30
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

18. 02. 18 Co je dobré vědět o pojištění domu?