Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Královéhradecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, restaurace, Dvůr Králové nad Labem

Prodej, restaurace, Dvůr Králové nad Labem

Dvůr Králové nad Labem

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme jedinečnou možnost provozovat zavedenou, kompletně vybavenou restauraci ve Dvoře Králové nad Labem. Jedná se o přízemní stavbu o ploše cca 110 m2, která nabízí posezení pro cca 30 lidí uvnitř + cca 15 míst na venkovní terase. Vytápění objektu je zajištěno krbovými kamny nebo akumulačkami. Jedná se o lukrativní místo uprostřed bytové zástavby, v případě potřeby lze na cokoli přestavět. V případě zájmu o podrobnosti a prohlídku, kontaktujte makléře.

950 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 18 hod. 5
Prodej, restaurace, Velký Dřevíč

Prodej, restaurace, Velký Dřevíč

Velký Dřevíč, Hronov

Nabízíme ke koupi komerční objekt s 5 bytovými jednotkami a zavedenou restaurací v obci Hronov, části obce Velký Dřevíč, která nabízí široké rekreační vyžití. Nedaleko se nachází krytá motokárová dráha a vyhlášený autokamp poskytující zázemí pro ubytování i sport a stabilní klientelu na stravování. Restaurace je často využívaná také pro soukromé akce jako oslavy a svatby. Kapacita je 50 míst v hlavním sále, 14 míst na vytápěné zimní zahradě a 25 míst na zahrádce. V patře se nachází 5 bytů - tři o dispozici 1+1, dva o dispozici 2+1. Všechny jsou aktuálně obsazeny solidními platícími nájemníky zajišťující stabilní výnos. Všechny byty mají samostatné měřáky. Dům je zateplený s vyměněnými okny, hlídaný kamerovým systémem. Po zdařilé rekonstrukci celého objektu, která proběhla v průběhu posledních 14 let. Restaurace se přenechává kompletně zařízená včetně moderně vybavené kuchyně. Doporučujeme jako zajímavou investiční příležitost.

8 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 19 hod. 32
Prodej, penzion, Špindlerův Mlýn

Prodej, penzion, Špindlerův Mlýn

Labská, Špindlerův Mlýn

Nabízíme k prodeji penzion ve Špindlerově Mlýně. Penzion se nachází na slunném místě v části Labská s krásným výhledem na přehradu a na Špindlerův Mlýn a hory. V přízemí se nachází společenská místnost s kuchyní, pokoj k ubytování, dětská herna a technické zázemí. Ve druhém nadzemním podlaží jsou tři pokoje a byt 3+kk s balkonem, v podkroví dva pokoje. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Vytápění zajišťuje plynový kotel, ve společenské místnosti jsou umístěna krbová kamna s výměníkem. Výhodné místo pro sportovní aktivity - kolo, rybaření, turistika v létě a běžecké tratě přímo od domu v zimě. V dosahu sedačková lanovka Labská nebo možnost sjezdového lyžování v rámci Špindlerova Mlýna. Dům je postaven z Porothermu se zateplením obvodového zdiva.

20 990 000 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 23 hod. 31
Prodej, penzion, Olešnice v Orlických horách

Prodej, penzion, Olešnice v Orlických horách

Olešnice v Orlických horách, Olešnice v Orlických horách

Prodej penzionu Národní dům v centru obce. V suterénu se nachází sklep a technické zázemí, v přízemí je restaurace, sál, kuchyně, sociální zázemí a byt 2+kk. V 1. patře a podkroví se nachází 12 pokojů pro 30-40 lůžek a společné sociální zařízení. K penzionu náleží oplocená zahrada. Je třeba počítat s rekonstrukcí, k dispozici je zpracovaná studie rekonstrukce. V blízkosti lyžařské vleky, možnost turistiky a cykloturistiky.

1 580 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 11
Prodej, nájemní dům, Náchod

Prodej, nájemní dům, Náchod

Malé Poříčí, Náchod

Nabízíme prodej bytového domu o celkové ploše 458 m2 s velkým parkovištěm v Náchodě. V přízemí domu o velikosti 200 m2 byla provozována prodejna kotlů, lze po menší investici přestavět na byt, restauraci, prodejnu, apod. Dům disponuje až pěti vchody. V prvním patře se pak nachází 2 byty o dispozicích 5+1 a 3+1. Celý dům je vytápěn centrálním automatickým kotlem Defro, ohřev TUV zajišťují solární panely. Vynikající rychlá dostupnost do centra. Více informací u makléře.

3 549 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 12
Prodej, obchodní objekt, Kostelec nad Orlicí

Prodej, obchodní objekt, Kostelec nad Orlicí

Kostelec nad Orlicí, Kostelec nad Orlicí

Prodej komerčního objektu v Kostelci nad Orlicí. Jedná se o velmi prostorný objekt s dobrou dostupností určený k občanské vybavenosti. Vhodný jako sídlo firmy, e-shopu popřípadě i jako skladovací prostory. Nemovitost nabízí mnoho možností k využití včetně fitness či tanečního studia. Schválené vybudování 2 bytových jednotek - k pronájmu, pro osobní potřebu či zaměstnance. Vytápění objektu zajišťuje plynový kotel, nemovitost má bezbariérový přístup, výtah na přepravu osob i nákladu. Druhý výtah je jídelní, nemovitost je bývalou jídelnou. Rozvody elektrické energie jsou v měděném provedení a objekt je ve velice dobrém stavu s potřebou běžné údržby a možností téměř okamžitého využívání. K nemovitosti náleží parkoviště s kapacitou 7 míst a možností navýšení a společná asfaltová příjezdová cesta. Celková velikost objektu je 1273 m2, z čehož je zastavěná plocha 458 m2 a zahrada 459 m2, ostatní plocha 356 m2. Celková podlahová plocha činí 742 m2.

3 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 21
Prodej, obchodní prostory, 458 m2, Náchod, ul. Broumovská

Prodej, obchodní prostory, 458 m2, Náchod, ul. Broumovská

Malé Poříčí, Náchod

Nabízíme Vám ve velmi lukrativní části Náchoda komerční prostory se dvěma bytovými jednotkami, které se nachází v patře a mají samostatný vchod. Komerční prostor o ploše 458 m2 se skládá ze čtyř místností + 2x WC. První patro nabízí bytovou jednotku 5+1 a 3 kanceláře s kuchyňkou a soc. zařízením (možnost přestavby na bytovou jednotku). Na pozemku o ploše 733 m2 je cca 10 parkovacích míst. Nemovitostí Vás velice rád po domluvě provedu. S financováním Vám rádi pomůžeme.

3 549 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 13
Prodej, komerční objekt, Hradec Králové - areál Tesla

Prodej, komerční objekt, Hradec Králové - areál Tesla

Hradec Králové

Prodej komerční budovy v areálu Tesla na Slezském předměstí. V přízemí budovy je prostorná kancelář, technická místnost (sklad), zasedací místnost, kuchyňka, WC, sprcha. V patře jsou skladovací prostory. Budova je vhodná jako sídlo firmy. K dispozici je 6 parkovacích míst. Více informací u makléře.

2 970 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 16
Prodej, sklad, Hradec Králové

Prodej, sklad, Hradec Králové

Hradec Králové

Prodej provozního a skladového prostoru v Hradci Králové o výměře 1 275 m2 s kancelářemi a příslušenstvím na strategickém místě v bývalé Tesle, hlavní křižovatka hradeckého okruhu a výjezdu směr Ostrava. Areál je vhodný pro sídlo stavební firmy, obchodní, skladovou nebo výrobní činnost. Interiér kancelářských prostor je z 90% po rekonstrukci, 3 skladové prostory s rampou jsou zděné, u 4. rampy je 1 stěna z vlnitého plechu. Další informace a sjednání prohlídky v RK. Doporučujeme.

5 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 25
Prodej, nájemní dům, Úpice

Prodej, nájemní dům, Úpice

Úpice

Prodej nájemního domu v Krkonošském podhůří v obci Úpice. Dům o zastavěné ploše 149 m2 disponuje 6 byty o velikosti 1+1 a 2+1. Byty jsou v původním udržovaném stavu, 5 jich je pronajato do konce roku a 1 je volný. Byty jsou v dané lokalitě dobře pronajmutelné. V docházkové vzdálenosti veškerá občanská vybavenost. Doporučujeme jako výhodnou investici do budoucna.

2 550 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 8
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

18. 02. 18 Co je dobré vědět o pojištění domu?