Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Královéhradecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, penzion, Pec pod Sněžkou

Prodej, penzion, Pec pod Sněžkou

Velká Úpa, Pec pod Sněžkou

Nabízíme k prodeji udržovaný, zateplený, slunný horský resort, který se nachází v Krkonošském národním parku v obci Pec pod Sněžkou v části obce Velká Úpa I. Penzion má kapacitu 47 lůžek, z toho 8 apartmánů s počtem 5, 4, 3 lůžek ,kuchyňskou linkou, všechny pokoje s vlastní koupelnou a 3 pokoje bez kuchyňské linky s vlastní koupelnou s kapacitou 2, 4, 5 lůžek . V podkroví se nachází dětská herna, společenská místnost. V přízemí dvougaráž, prostorná dílna, technická místnost na plynové kotle, bojler. Voda řešena vlastní kopanou studnou na pozemku, kanalizace - společná ČOV. Nově vybudovaná tělocvična 100 m2, jen pár metrů od penzionu, která je součástí prodeje. Možná přistavba pro restauraci - veškerá příprava odboček. Doporučuji prohlídku. S financováním rádi pomůžeme. Více info v RK.

37 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 10 hod. 46
Prodej, výrobní objekt, 7013 m2, Lično

Prodej, výrobní objekt, 7013 m2, Lično

Lično

V exkluzivním zastoupení nabízíme ke koupi areál, který je vhodný k širokému využití v obci Lično. Jeho zastavěná plocha je 2 686 m2 a ostatní plocha 4 327 m2. Nyní slouží jako truhlářská dílna zaměřená na výrobu oken. Výrobní prostory jsou zděné 690 m2 a v bezprostřední blízkosti stojí 4 ocelové haly o celkové skladovací ploše až 2 000 m2. Voda a kanalizace jsou obecní, el. jistič 250 A. K nemovitosti náleží výrobní zařízení, sociální zařízení, vjezd pro kamiony, ¾ podíl na parkovišti, v případě zájmu možnost dokoupit i velké kancelářské prostory a bytový dům. Podrobnější informace u makléře nabídky.

11 408 800 Kč

Stav: Dobrý

před 11 hod. 10
Prodej, sklad, Hradec Králové - Kukleny

Prodej, sklad, Hradec Králové - Kukleny

Kukleny, Hradec Králové

Nabízíme ke koupi skladovou halu s manipulační plochou situovanou v atraktivní lokalitě na okraji Hradce Králové v katastrálním území Plačice, nedaleko Hypermarketu Albert a sjezdu z dálnice D11. Celková plocha pozemku činí 1359 m2. Předmětem prodeje je objekt občanské vybavenosti sloužící pro skladování a přilehlý pozemek. V současné době v územním plánu vedený jako Plochy výroby a služeb bez negativního vlivu na okolí s možností přestavby na Plochy občanského vybavení městského a regionálního významu. Veškeré inženýrské sítě zavedeny nebo v dosahu. Doporučujeme jako investici - koupě možná formou přenechání s.r.o., tím pádem se neplatí 4% daň z nabytí nemovitých věcí.

5 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 13 hod. 13
Prodej, nájemní dům, Hradec Králové, ul. Koutníkova

Prodej, nájemní dům, Hradec Králové, ul. Koutníkova

Plotiště nad Labem, Hradec Králové

Dovolujeme si Vám nabídnout velmi zajímavou investiční příležitost v podobě bytového domu se třemi zavedenými ordinacemi (zubař, dětský a praktický lékař) a bytem o dispozici 2+1. Možnost převzetí kompletní ordinace dětské doktorky včetně vybavení a klientů. Dům stojí na pozemku o celkové výměře 613 m2 a to na viditelném místě v Hradci Králové, ulice Koutníkova. Prostory je možné dispozičně upravit i na byty či kanceláře, salón, sídlo firmy, prodejnu apod. K dispozici dále prostorná půda s možností další vestavby, sklep, průjezd využitelný na parkování a průjezd na dvůr, dále samostatná garáž a udržovaná zahrada. Příjem nejen z pronájmu bytových a nebytových prostor, ale také z venkovní reklamy. V případě vážného zájmu o prohlídku či více informací nás neváhejte kontaktovat. Lokalita s dobrou občanskou vybaveností a dostupností do centra města. Financování úvěrem pro Vás bezplatně vyřídíme.

10 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 13 hod. 32
Prodej, komerční areál, 3.354 m2, Týniště nad Orlicí

Prodej, komerční areál, 3.354 m2, Týniště nad Orlicí

Týniště nad Orlicí

Prodej kancelářských a skladových prostor o celkové užitné ploše cca 3.354 m2. Dále k využití užitná nezastavěná plocha pozemku z většiny zpevněná o velikosti cca 2.161 m2. V objektu jsou nákladní výtahy pro manipulaci. Lokalita je centrum Týniště nad Orlicí s výbornou dostupností a viditelností. Pozemek areálu lze využít pro stavby pro bydlení, stavby občanského vybavení veřejné infrastruktury a komerčního charakteru. Přípustné využití vzdělání, sociální služby, kultura, ubytování, stravování, řemeslná výroba atd. Vodovodní řad na pozemku DN 80 mm, plyn 40 mm, kanalizace u pozemku, příkon 3 x 400 A.

13 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 13 hod. 13
Prodej, penzion, 1092 m2, Rudník

Prodej, penzion, 1092 m2, Rudník

Rudník

Novostavba dvoupodlažní roubené chalupy určené k soukromému i komerčnímu využití situované v oblíbené rekreační lokalitě v obci Rudník, 5 km od Černé hory a Jánských Lázní. V přízemí stylová kuchyně s pípou spojená s prostornou sednicí s pecí a krbovými kamny. Společenská místnost se vstupem na terasu s koupacím vyhřívaným sudem, ložnice, koupelna, 2x WC, hala, lyžárna, technické zázemí, vstup do sklepa. V 2.NP jsou 3 prostorné apartmány s kuchyňkami, koupelnami, WC a další podkrovní obytný prostor. Celková kapacita 20 - 30 lidí. Venku je sauna pro 6 osob, velké parkovací stání a dřevník. Ke stavbě i do interiéru bylo použito kvalitní masivní dřevo a nadstandartní materiály. Možnost přikoupit další pozemek u chalupy. Silnice je v zimě udržovaná. V okolí je množství oblíbených turistických tras, běžecké stopy a lyžařské areály. Více informací v RK.

12 360 000 Kč

Stav: Novostavba

před 13 hod. 32
Prodej, bytový dům, 6.476 m2,Týniště nad Orlicí

Prodej, bytový dům, 6.476 m2,Týniště nad Orlicí

Týniště nad Orlicí

Prodej třech budov vhodné k přestavbě na cca 60 bytů. Celková hrubá podlahová plocha bytů je cca 6.476m2. Je vydán souhlas s výstavbou odborem územního plánování. V územním plánu pozemek vedený převážně jako SM – plochy smíšené obytné městské, SC – plochy smíšené obytné v centru města. Zastavěnost 60%, resp. 80%. Definice využití je stavby pro bydlení, stavby občanského vybavení veřejné infrastruktury a komerčního charakteru. Přípustné využití vzdělání, sociální služby, kultura, ubytování, stravování, řemeslná výroba atd. Vodovodní řad na pozemku DN 80 mm, plyn 50 mm, kanalizace u pozemku, příkon 3x400A.

13 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 13 hod. 19
Prodej, hotel, penzion, Strážné

Prodej, hotel, penzion, Strážné

Strážné

Hotel Petski s kapacitou 54 lůžek, restaurací, barem, apartmánem pro majitele v turisticky atraktivní lokalitě v srdci Krkonoš - Strážném. V přízemí je recepce, bar s kapacitou 35 osob a restaurace o dvou místnostech. Jedna s kapacitou 24 osob, druhá 36 osob. Kromě kuchyně je zde sklad potravin, dětská herna, společenská místnost, sociální zařízení, lyžárna, technická místnost a místnost pro personál. V prvním patře je 13 dvou až čtyřlůžkových pokojů, s vlastním sociálním zařízením. Ve druhém patře se nachází 8 pokojů a apartmán 4+kk pro správce. Topení řeší dva nové kotle na uhlí, voda je z vlastní studny, odpadní vody jsou čištěny vlastní čističkou odpadních vod. V posledních letech došlo k rekonstrukci vytápění včetně radiátorů, byla opravena střecha a instalován nový rozvod odpadů. Parkování je zajištěno na vlastním parkovišti u hotelu. Objekt se nachází na lukrativním místě. Lyžařské vleky i další turistické cíle jsou na dosah. Součástí prodeje je vybavení a nábytek hotelu.

11 950 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 15 hod. 42
Prodej, komerční objekt, 2601 m2, Vamberk

Prodej, komerční objekt, 2601 m2, Vamberk

Vamberk

Nabízíme komerční objekt občanské vybavenosti ve Vamberku, ul. Žamberecká. Tento rozsáhlý objekt byl postaven v r. 1925 a část objektu sloužila jako hotel - ubytování a restaurace. Druhá část objektu byla využívána jako společenský sál s jevištěm a zázemím k pořádání společenských akcí. Nyní je využívána pouze část budovy sloužící jako ubytovací zařízení. Na objekt navazuje zahrada o výměře 1767 m2 v době provozu sloužící jako zahradní posezení se stánkem rychlého občerstvení a dětské hřiště. V objektu bude nezbytná rekonstrukce, takže je spíše vhodný pro investory a vzhledem k rozsáhlosti je vhodný k vybudování penzionu či velkého ubytovacího zařízení. Objekt se nachází v obci, která je vzdálena od závodu Škoda auto Kvasiny (12 km) představující významné průmyslové centrum kraje. S možnostmi financování Vám pomůže naše hypoteční centrum. Více informací u makléře a při osobní prohlídce.

4 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 13
Prodej, ubytovna, Bílý Újezd - Masty

Prodej, ubytovna, Bílý Újezd - Masty

Masty, Bílý Újezd

Nabízíme k prodeji ubytovnu v obci Bílý Újezd část Masty. Kapacita ubytovny 30 lůžek. 6 třílůžkových pokojů, 2 čtyřlůžkové pokoje, 2 dvoulůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny šatními skříněmi, lůžky s úložním prostorem, stoly, židle, ledničky s mrazničkami, 3 společné sociální zařízení, 2 kuchyně. Ubytování je v samostatně stojící budově. Jsou zde nové sociální zařízení, kuchyně, plastová okna, podlahové krytiny. 6 km Kvasiny, 9 km Lipovka. Lze využít jako investiční záměr nebo k trvalému bydlení. Více informací u makléře. S financováním rádi pomůžeme za zvýhodněných podmínek.

4 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 13
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

18. 02. 18 Co je dobré vědět o pojištění domu?