M & M reality holding a. s.

Praha, Krakovská 9
M & M reality holding a. s.

Společnost M&M reality holding a.s. se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a samozřejmě poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Díky silnému finančnímu zázemí, síti poboček po celé ČR a makléřům, vyškoleným odborným školícím programem, je schopna prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně rychlém čase.

Nemovitosti: 585

WEB: www.mmreality.cz

E-mail: info@mmreality.cz

Tel.: 800 100 446

Nabídka realitní kanceláře

Prodej, rodinný dům, 516 m², Nová Paka

Prodej, rodinný dům, 516 m², Nová Paka

Nová Paka

Nabízíme k prodeji rodinný dům v centru Nové Paky se čtyřmi nadzemními a dvěma podzemními podlažími o celkové užitné ploše 516 m2. Dům se nachází přímo na Masarykově náměstí, kde sousedí s bankovními domy. Sklepení domu je z pískovcových kvádrů a druhé podzemní podlaží je vysekané do kamene. Přízemí domu je využívané jako kosmetický salon a další část jako ateliér. Druhé podlaží je určeno na přestavbu na dvě bytové jednotky. Ve třetím a čtvrtém podlaží je vybudovaný podkrovní byt o celkové ploše 166 m2, kde jsou nové podlahy, stropy, veškeré rozvody, střecha z šindele, okapy a oplechování v mědi. Parkování je zajištěno před domem. Doporučuji prohlídku.

10 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 10 hod. 25
Prodej, louka, 2952 m2, Hynčice u Broumova

Prodej, louka, 2952 m2, Hynčice u Broumova

Hynčice, Hynčice

Prodej pozemku o výměře 2952 m2 v katastru obce Hynčice u Broumova. Prodej 1/6 z celkové výměry, jedná se o trvalý travní porost, vhodné na chov koní, ovcí apod. Pozemek se nachází na okraji obce, je dobře dostupný. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

39 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 10 hod. 6
Pronájem, byt 2+1, 65 m2, Hradec Králové, ul. Škroupova

Pronájem, byt 2+1, 65 m2, Hradec Králové, ul. Škroupova

Hradec Králové

Pronájem zděného bytu 2+1, 65 m2 v cihlovém domě v centru Hradce Králové. Byt je po rekonstrukci: plastová okna, kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů, prostorná koupelna s rohovou vanou. V bytě zůstává vybavená kuchyňská linka včetně jídelního stolu se židlemi. Klidná lokalita v centru Hradce Králové. Původní dispozice bytu 1+1. Byt je k dispozici od 02/2020. Veškeré další informace u makléře.

10 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 13 hod. 5
Prodej, rodinný dům, Výrava

Prodej, rodinný dům, Výrava

Výrava

Nabízíme ke koupi nízkoenergetický rodinný dům z roku 2011 v centru obce Výrava vzdálené 10 min jízdy od Hradce Králové. Dům působí prostorně a nabízí dispozici 3+kk, je stavěný jako bezbariérový. Vytápění je řešeno krbovými kamny v kombinaci s elektrickými přímotopy. Dům je napojen na obecní vodovod a vlastní čističku odpadních vod s přepadem do dešťové kanalizace. Výhodou jsou nízké provozní náklady. Na oknech jsou venkovní žaluzie poskytující dostatek soukromí ve večerních hodinách. Půdní prostor nabízí další velký úložný prostor cca 40 m2. Kryté stání pro 2 auta. Možnost přikoupit vedlejší stavební parcelu a vytvořit tak zahradu o velikosti 1550 m2. Díky tomu ideální investice do budoucna například pro děti či rodiče pro dvougenerační bydlení ve vlastních domech. V obci je obchod, dobré autobusové spojení a kulturní vyžití na letním parketu. M&M finance Vám rádi pomůžou s vyřízením hypotečního úvěru. Využijte bezplatné konzultace. Pro více informací volejte makléřku.

4 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 15 hod. 24
Prodej, chalupa, Špindlerův Mlýn

Prodej, chalupa, Špindlerův Mlýn

Přední Labská, Špindlerův Mlýn

Nabízíme k prodeji chalupu na klidném místě ve Špindlerově Mlýně. Chalupa se nachází v blízkosti přehrady Labská, na samotě, uprostřed přírody s výhledem na okolí. Je v původním udržovaném stavu. V přízemí jsou k dispozici čtyři místnosti, koupelna s vanou a samostatné WC. Vytápění zajišťují v sednici umístěná kachlová kamna. V podkroví se nacházejí dvě místnosti a rozsáhlý půdní prostor možný pro využití vestavby. Protože je k chalupě celoročně pouze pěší přístup, jsou omezeny možnosti financování hypotečním úvěrem. Více informací u makléře.

3 650 000 Kč

Stav: Dobrý

před 16 hod. 6
Pronájem, kancelářský prostor, 126 m², Trutnov

Pronájem, kancelářský prostor, 126 m², Trutnov

Vnitřní Město, Trutnov

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o ploše 126 m2. Budova se nachází v centru města, v ulici Jihoslovanská s vynikající dopravní dostupností. Velká světlá a prostorná hlavní kancelář s prosklenou výlohou a šesti stoly přechází v klidnou zasedací místností. Kuchyňský kout a wc. V kanceláři jsou k dispozici dvě přilehlé uzamykatelné místnosti na dokumenty. Volné od 1.3.2020. Více informací u makléře.

12 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 17 hod. 8
Prodej, pozemek, Hradec Králové

Prodej, pozemek, Hradec Králové

Věkoše, Hradec Králové

Nabízíme k prodeji větší pozemek pro investici - budoucí výstavbu v rozrůstající se městské části Věkoše. Pozemek je na katastru nemovitostí veden jako jiná plocha se způsobem využití ostatní plocha, v současném územním plánu pod regulativem plocha luk a pastvin, nicméně v nově projednávaném územním plánu je s ním počítáno jako plochou obytnou smíšenou - městskou, s maximální podlažností 4 a koeficientem zeleně 0,3. Pozemek je v tuto chvíli částečně oplocen 3m betonovým plotem, přístup na pozemek bude řešen věcným břemenem přes sousední pozemek, přípojky inženýrských sítí v dosahu.

3 500 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 21 hod. 4
Prodej, rodinný dům, Nechanice

Prodej, rodinný dům, Nechanice

Staré Nechanice, Nechanice

Nabízíme ke koupi rodinný dům o dispozici 6+1 v dobře dostupné části obce Staré Nechanice. Dům je zděný, má dvě koupelny, prostornou komoru. V roce 1994 prošla stavba rekonstrukcí. Současnou dispozici je možné rozdělit na 2 samostatné jednotky pro dvougenerační bydlení. Ideální také ke skloubení podnikání s bydlením či samotnému podnikání. Součástí prodeje jsou vestavěné skříně, kuchyňská linka aj. K dispozici je garáž, dílna, parkovací stání a udržovaná zahrada za domem, kde jsou stromy, keře a jiné rostliny. Zahrada poskytuje dostatek soukromí k posezení. M&M finance Vám zajistí výhodné financování hypotečním úvěrem. Volné po dohodě.

3 579 300 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 23 hod. 13
Prodej, byt 1+1, Hradec Králové, ul. Palachova

Prodej, byt 1+1, Hradec Králové, ul. Palachova

Nový Hradec Králové, Hradec Králové

Nabízíme ke koupi byt 1+1 o velikosti 35 m2 v Hradci Králové, ulice Palachova. Nachází se v 3. nadzemním podlaží panelového bytového domu. Balkon v mezipatře. Veškerá občanská vybavenost v místě. Obchodní centrum, lékař, MHD. Novohradecké lesy v docházkové vzdálenosti. Byt je v osobním vlastnictví. Volné po zaplacení. M&M finance Vám rádi pomůžou s vyřízením hypotečního úvěru. Využijte bezplatné konzultace. Pro více informací volejte makléřku.

1 990 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 23 hod. 6
Prodej, byt 1+1, Hradec Králové, ul. Jana Masaryka

Prodej, byt 1+1, Hradec Králové, ul. Jana Masaryka

Nový Hradec Králové, Hradec Králové

Nabízíme ke koupi byt 1+1 o velikosti 35 m2 v Hradci Králové, ulice Jana Masaryka. Nachází se v 6. nadzemním podlaží panelového bytového domu. Balkon v mezipatře je užíván pouze pro tento byt. Byt se prodává vybaven. Veškerá občanská vybavenost v místě. Obchodní centrum, lékař, MHD. Novohradecké lesy v docházkové vzdálenosti. Byt je v osobním vlastnictví. Volné po zaplacení. M&M finance Vám rádi pomůžou s vyřízením hypotečního úvěru. Využijte bezplatné konzultace. Pro více informací volejte makléře.

2 000 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 23 hod. 7
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


-->