Domy na prodej, Trutnov

Změnit zadání Počet inzerátů: 17
Prodej rodinného domu, 120 m², Úpice, ul. Förstrova

Prodej rodinného domu, 120 m², Úpice, ul. Förstrova

Úpice

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům v klidné části Úpice. Nemovitost je v mírném svažitém terénu. Dispozice: přízemí - vstupní chodba, pokoj, technická místnost,1. patro - chodba, kuchyň, pokoj, koupelna, WC, komora, vchod do kolny a východ na zahradu, 2. patro - prostorná půda vhodná k vestavbě 2 pokojů. Více informací u makléře.

1 680 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 14
Prodej chalupy, 2561 m², Horní Brusnice

Prodej chalupy, 2561 m², Horní Brusnice

Horní Brusnice, Horní Brusnice

Nabízíme k prodeji poloroubenou chalupu na okraji obce Horní Brusnice. Chalupa je z konce 19. století. Začátkem 90. let prošla modernizací. Mimo jiné vznikla půdní vestavba. Další rozsáhlá rekonstrukce je z roku 2008, kdy byla zrekonstruována střecha (výměna špatných trámů a eternitové krytiny za novou nezávadnou). Dále byl instalován plynový kotel s rozvody topení v mědi, radiátory a koupelna se sprchovým koutem. Plynový kotel je možné ovládat dálkově přes SMS a chalupu si předehřát. Další vytápění je skrz krbová kamna na chodbě a kachlovou pec v obývacím pokoji. Pro bezpečnost je instalován pohybový alarm. Chalupa se nachází na pozemku o celkové ploše 2561 m2. Na pozemku se dále nachází roubená garáž. Do chalupy je zavedena obecní voda, elektřina a plyn. Prohlídkový den je naplánován na 1. 3. 2021 od 9 - 16 hodin (může se změnit dle pandemické situace). Kapacita prohlídkového dne je naplněna. Financování pro vás rádi zajistíme. Více informací Vám sdělí makléř.

4 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 26
Prodej rodinného domu, 477 m², Bílá Třemešná

Prodej rodinného domu, 477 m², Bílá Třemešná

Nové Lesy, Bílá Třemešná

Prodej víceúčelové budovy v Nových Lesích, Bílá Třemešná. Budova je odhadem z roku 1880 a na katastrálním úřadě vedena jako zemědělská stavba. Ve skutečnosti je část budovy využívaná jako pneuservis, v části budovy je byt 1+kk 35 m2 s koupelnou se sprchovým koutem a WC 4 m2. Zbytek budovy je ve výstavbě, připraveno na vybudování bytu 2+1, 4+kk a pět apartmánů. Na nádvoří před domem je studna, která je společná se sousedem. Přístupová cesta k domu je obecní přes společný pozemek se sousedem. Voda je ze studny a odpady vedou do septiku s přepadem do trativodu. Budova není zkolaudována. Je možnost prostory využít jako sklad, malovýrobu, velkovýrobu, komerční využití nebo penzion. Občanská vybavenost a dostupnost je dobrá. Nové Lesy jsou 2 km od Dvora Králové kde je ZOO Safari, 10 km od Zvičiny se Ski areálem, 5 km je přehrada Les Království a 44 km od Pece pod Sněžkou.

7 800 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 8 měsíci 33
Prodej rodinného domu, 1069 m², Hostinné, ul. Sluneční

Prodej rodinného domu, 1069 m², Hostinné, ul. Sluneční

Hostinné, Hostinné

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům s podlahovou plochou 192 m2 a pozemkem s celkovou rozlohou 1069 m2 v klidné ulici Sluneční ve městě Hostinné. Dům je rozdělen na tři podlaží. Každé podlaží může po úpravách sloužit jako samostatná bytová jednotka o dispozici 2+kk až 3+1. Horní dvě podlaží mají k dispozici balkón přes celou délkou domu s výhledem na město. Dům je napojen na kanalizaci, veřejný vodovod, elektřinu a plyn. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, případně je možné instalovat krb nebo krbová kamna (komín je funkční). Většina oken a balkonových dveří je vyměněna za plastová. V domě se nachází prostorná garáž o výměře 17 m2. Zahrada je terasovitě rozdělená, díky čemuž je lépe využitelná. Nachází se zde betonový bazén a vzrostlé ovocné i okrasné stromy. V docházkové vzdálenosti od domu je dobrá občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, centrum města, obchody potraviny.) Za zmínku stojí i nedaleká lyžařská střediska Černý důl, Černá hora, Pec pod Sněžkou a zoologická zahrada ve Dvoře Králové.

4 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 24
Prodej rodinného domu, 4+kk, 857 m², Trutnov, Oblanov

Prodej rodinného domu, 4+kk, 857 m², Trutnov, Oblanov

Oblanov, Trutnov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům, stavěný na klíč, v žádané a klidné lokalitě Trutnov - Oblanov s krásnými výhledy na krkonošské vrchy, nad vodní nádrží Dolce. Nabízený dům Vám ideálně spojí výhody života ve městě (do Trutnova 3 km) a přitom z Vašeho obývacího pokoje budete u kávy hledět na panoramata Krkonoš - pohled, který nikdy nezevšední. Moderní rodinný dům je dispozičně řešen jako 4+kk s terasou. Zastavěná plocha domu je 60 m2 a přesto velkou předností domu je prostorný obývací pokoj s výstupem do zahrady s kuchyňským koutem. K pozemku je přivedena elektřina, zdrojem vody bude vlastní studna a odpadní vody budou svedeny do jímky. Samozřejmostí je pro nás pomoc při zajištění financování. Rádi Vám poskytneme bližší informace o pozemku, domu i financování.

6 220 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 8 měsíci 21
Prodej rodinného domu, 220 m², Vrchlabí, ul. Kbely

Prodej rodinného domu, 220 m², Vrchlabí, ul. Kbely

Hořejší Vrchlabí, Vrchlabí

Nabízíme k prodeji rodinný dům po rekonstrukci, v klidné části obce Vrchlabí, s výbornou dostupností do centra. V prvním nadzemním podlaží se nachází obývací pokoj s krbem, ze kterého se vchází do kuchyně nebo do dalšího pokoje. Dále koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a bidetem a samostatné WC. Ve druhém nadzemním podlaží jsou tři pokoje, koupelna s hydromasážní vanou a umyvadlem a samostatné WC. Z chodby vstupujete na terasu a po dřevěném schodišti do půdního prostoru. V suterénu je k dispozici prostorná garáž, prádelna a technické zázemí. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem spojeným se zásobníkem na teplou vodu či krbem v obývacím pokoji. Více informací u makléře.

6 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 25
Prodej rodinného domu, 193 m², Trutnov, ul. Rýchorská

Prodej rodinného domu, 193 m², Trutnov, ul. Rýchorská

Horní Staré Město, Trutnov

Nabízíme k prodeji rodinný dům v okrajové části města Trutnov. Dům je přizpůsobený pro privátní ubytování. V přízemí domu se nachází tři pokoje vždy s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC, kuchyně, obývací pokoj a ve vstupní chodbě samostatné WC. V podkroví se nachází další čtyři pokoje, půdní prostor a koupelna s vanou a WC v mezipatře. Dům s plastovými okny je v pěkném udržovaném stavu. Vytápění zajišťuje napojení na parovod. Strategické umístění směrem k lyžařským areálům v Mladých Bukách, Janských Lázních a Peci pod Sněžkou či zázemí dalších volnočasových aktivit okresního města nabízí možnost využití pro trvalé bydlení i pro rekreaci či ubytování. Více informací u makléře.

5 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 14
Prodej rodinného domu, 120 m², Lanžov, pozemek 1000m2

Prodej rodinného domu, 120 m², Lanžov, pozemek 1000m2

Lanžov, Lanžov

Na tomto pozemku proběhne výstavba rodinného domu. Ceny domu dle projektu na vyžádání. Na vizualizacích lze vidět jednu z variant stavby. Možnost hrubé stavby nebo vše na klíč. K domu lze postavit také zahradní domek, pergolu, garáž, venkovní saunu, bazén, různé varianty plotů, chodníky, terasy. Záleží nám na Vašich potřebách, proto přistupujeme k zákazníkovi individuálně. Pokud se chcete dozvědět více informací, doporučuji osobní schůzku s makléřem, developerem a finančním specialistou, kde bude vše konzultováno.

0 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 8 měsíci 9
Prodej rodinného domu v Vrchlabí, ul. Na bělidle

Prodej rodinného domu v Vrchlabí, ul. Na bělidle

Vrchlabí

Prodej rodinného domu se zahrádkou ve Vrchlabí. Součástí domu je 7 bytů a dvě garáže. Jeden byt je obýván majitelem domu a je po kompletní rekonstrukci a 6 bytů je pronajímáno stálým nájemcům a z toho je jeden po kompletní rekonstrukci a 5 bytů je v původním udržovaném stavu. V domě je jeden byt zkolaudován a ostatní jsou vedený jako skladovací prostory a kanceláře na stavebním úřadě. Dům prošel částečnou rekonstrukcí a průběžnou údržbou. Část bytu je vytápěno elektrickými přímotopy a kamny na tuhá paliva nebo elektrickým kotlem. Voda je z veřejného vodovodu a odpady vedou do veřejné kanalizace. Dům si pronajímá 5 parkovacích míst od města. Za domem je menší udržovaná okrasná i zeleninová zahrádka a dvě pergoly. Občanská vybavenost a dostupnost je dobrá.

7 887 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 20
Prodej rodinného domu, 200 m², Úpice, ul. Močidla

Prodej rodinného domu, 200 m², Úpice, ul. Močidla

Úpice

Prodej rodinného domu v Úpici, ul. Močidla. Dům je rozdělen na dva byty o dispozici 3+1 se společnou chodbou a suterénem. Ve kterém je technické zázemí domu. V domě se nachází velká zastřešená veranda a v 1. patře zimní zahrada. Dům je vytápěn elektrokotlem, napojen na veřejný vodovod a septik. Na zahradě jsou postavené dvougaráž s dílnou. Vhodné i pro dvě rodiny. Možnost sportovních aktivit. Více informací u makléře. S financováním Vám rádi poradíme.

3 498 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 33
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Bezpečný domov plus a bonus pro nešiky

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

Doporučené realitní kanceláře

-->