Domy na prodej, Rychnov nad Kněžnou

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej rodin. domu, 293 m², Rychnov nad Kněžnou, ul. Kaštany

Prodej rodin. domu, 293 m², Rychnov nad Kněžnou, ul. Kaštany

Rychnov nad Kněžnou

K prodeji nabízím rodinný dům v žádané lokalitě o dispozici 3+1 ve městě Rychnov nad Kněžnou s menší zahradou. Nemovitost prošla v minulosti částečnou rekonstrukcí, při které byla vyměněna stará okna, za okna plastová s žaluziemi a venkovními roletami, dveře, položena nová střešní krytina s izolací a zhotovena nová fasáda. Dispozici lze zvětšit půdní vestavbou, se kterou se počítalo při pokládce nové střechy. Nemovitost se nachází na klidném a slunném místě s výhledem na město Rychnov nad Kněžnou. V případě Vašeho zájmu, pro Vás zajistíme výhodné financování nemovitosti.

4 265 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 28
Prodej chaty, Nová Ves u Albrechtic

Prodej chaty, Nová Ves u Albrechtic

Nová Ves, Nová Ves

Nabízíme Vám k prodeji chatu v Nové Vsi u Albrechtic. Nemovitost se nachází v blízkosti Novoveského rybníka ve vyhledávané chatové oblasti. Jsou zde i tenisové kurty. Je postavena v lesním porostu poblíž cesty. V chatě je menší kuchyň, obývací část a ložnice, wc. Nabízí se včetně vybavení. V chatě je rozvedena elektřina, voda je ze studny a vytápění probíhá pomocí tuhých paliv. Více informací u makléře.

0 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 6
Prodej rodinného domu, 384 m², Vamberk, ul. Žamberecká

Prodej rodinného domu, 384 m², Vamberk, ul. Žamberecká

Vamberk

Hledáte prostorný dům ve Vamberku? Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 4+1. Jedná se o řadový dvoupatrový dům se dvorkem a zahradou.Při bližší prohlídce na Vás dýchne starobylé kouzlo. Dům je připojen na kanalizaci i vodovodní řad. Parkování je možné v garáži, nebo na dvorku. Termín a čas prohlídky si prosím rezervujte u makléřky. S financováním i převodem energií rádi pomůžeme.

3 400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 15
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Bezpečný domov plus a bonus pro nešiky

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

Doporučené realitní kanceláře

-->