Domy, rodinné domy na prodej Hradec Králové

Změnit zadání Počet inzerátů: 15
Prodej rodinného domu, 177 m², Nový Bydžov

Prodej rodinného domu, 177 m², Nový Bydžov

Nový Bydžov

Prodej rodinného domu v centru města, s celkovou plochou pozemku 1544 m2. Dům s užitnou plochou 177 m2 se skládá z obytné části a části určené k podnikatelskému účelu (v minulosti zde byla provozována cukrárna). Nebytový prostor lze využít jako samostatný byt (každý s vlastním vchodem) nebo celý dům využít k podnikatelskému účelu. Dispozice bytu je 3+kk (možno i 4+kk), dispozice nebytových prostor 3+1. Dům je napojený na veřejný vodovod a kanalizaci. Topení v celém domě zajištěno akumulačními kamny. Na pozemku se nachází obytný domek s dispozicí 1+1 na nějž navazují dvě garáže. Na protilehlé straně jsou další čtyři garáže. Většina pozemku je zpevněna betonovými panely. Na zbylé části pozemku se nachází udržovaná zahrada s venkovním posezením a skleníkem. Bližší informace u makléřky. S financováním Vám rádi pomůžeme.

5 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 27
Prodej rodinného domu, 6951 m², Hradec Králové

Prodej rodinného domu, 6951 m², Hradec Králové

Pražské Předměstí, Hradec Králové

Nabízíme prodej historické stavby Červeného Dvora s pozemky o celkové ploše 6951 m2. Budova Červeného Dvora je památkově chráněná stavba vedená jako rodinný dům. K hlavní stavbě přiléhají zemědělské stavby (sýpka, stáje, chlévy, bydlení pro čeleď). První zmínky o usedlosti jsou z roku 1430. Dnešní podobu statek získal na konci 18. století. Dům je napojen na elektřinu. Kanalizace, plyn, voda jsou cca 100 m od hranice pozemku. V severovýchodní části se nachází pozemek určen územním plánem jako Plocha zahrádkářské osady. Tato část je pronajata a je z ní výnos. Pro více informací se můžete obrátit na makléře.

5 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 9
Prodej rodinného domu, 130 m², Nechanice, ul. Palackého

Prodej rodinného domu, 130 m², Nechanice, ul. Palackého

Nechanice

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi patrový rodinný dům v původním stavu, který do budoucna skýtá mnoho možností využití. Za domem je zahrada s přístavbou a skleníkem. V přízemí se momentálně nachází 3 pokoje, koupelna, WC a garáž, která může sloužit i jako dílna, případně lze vhodnou rekonstrukcí změnit na obytné prostory. V patře je kuchyňský kout, koupelna s vanou, WC, obývací pokoj a ložnice, dále je z chodby vstup na prostornou půdu, vhodnou k vestavbě dalších pokojů. Patro je obyvatelné, je tedy možné v domě bydlet a zároveň řešit rekonstrukci. Majitel disponuje projektem na rekonstrukci na dům o čtyřech bytových jednotkách 2+1. Vytápění je řešeno plynovým kondenzačním kotlem, kanalizace je vyřešena septikem s možností budoucího napojení na veřejnou kanalizaci. Střešní krytina je v dobrém stavu. Jedná se tak o skvělou příležitost pro ty, kteří chtějí mít pasivní příjem z pronájmu bytových, nebo pro nadstandartní rodinné bydlení, či pro bydlení spojené s podnikáním.

4 193 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 12
Prodej rodinného domu, 740 m², Hradec Králové, ul. Jindrova

Prodej rodinného domu, 740 m², Hradec Králové, ul. Jindrova

Plácky, Hradec Králové

Nabízíme dvogenerační rodinný dům v klidné části Hradce Králové - Plácky. Dispozice v přízemí 2+1, koupelna a toaleta. V 1 NP čtyři pokoje. Na dům navazuje samostatná jednotka 1+1 se samostatným vchodem. Vytápění plynové topení, dále možnost topit na tuhá paliva, vše umístěno ve sklepě, městský vodovod a vlastní studna. Tři garáže, skleník, vzrostlá udržovaná zahrada. Veškerá občanská vybavenost, MHD v místě. S financováním pomůžeme.

0 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 9
Prodej rodinného domu, 1144 m², Stračov

Prodej rodinného domu, 1144 m², Stračov

Stračov

Prodej ideální 1/2 nemovitosti. Nabízíme Vám ke koupi ideální polovinu rodinného domu v obci Stračov, který je určený ke kompletní rekonstrukci. Dům je zděný s polovalbovou střechou. Celková výměra pozemku činí 1144 m2 a je oplocen. Dům má podlahovou plochu o výměře 125 m2, dále je zde prostorná vstupní veranda, dílna s kotelnou o výměře 30 m2, sklep a samostatná garáž. V obci Stračov je plyn, veřejný vodovod, elektřina, veřejná kanalizace. V domě se dříve topilo plynovým kotlem a rozvod byl do ústředního topení. Na pozemku je také kopaná studna s užitkovou vodou. Nyní jsou sítě odpojeny od nemovitosti. Dům je delší dobu neobývaný a tomu také odpovídá stav nemovitosti, proto je nutná celková rekonstrukce. V přízemí domu je dispozice domu 2+1, koupelna se sedací vanou, samostatný záchod a komora. V 1. patře domu je pokoj o výměře 15 m2 a dva podkrovní prostory - každý o velikosti 20 m2, dále vstup na terasu. Více informací u makléře.

1 100 000 Kč

Stav: Špatný

před 8 měsíci 14
Prodej projektu rodinného domu, Hradec Králové

Prodej projektu rodinného domu, Hradec Králové

Hradec Králové

Nabízíme projekt nadstandardně řešeného rodinného domu, který uspokojí ty nejnáročnější klienty. Dům je navržen v energetické třídě A s fotovoltaickou elektrárnou a bateriovým uložištěm, tepelným čerpadlem, rekuperací, klimatizací a s čistící jednotkou šedých vod. Celý dům ovládáte chytrou aplikací Loxone - vytápění, osvětlení, žaluzie, rolety, audio v domě i welness. Dům má navržené chytré svícení, automatické zhasínání a stmívání ve dne a v noci, filtraci vody UV lampami a pískovými filtry. Ohřev vody je řešen průtokovým zásobníkem o objemu 420 l, který je součástí vnitřní jednotky tepelného čerpadla. Roční spotřeba energií pro celý dům je spočítána na 9373 kWh. Dokumentace je dotažená do nejmenších detailů a připravená k okamžité realizaci, zahrnuje vizualizace všech místností, výkaz výměr, položkový rozpočet i knihu materiálů. Dům lze realizovat také ve zmenšené variantě. S hledáním vhodného pozemku pro výstavbu či zajištěním hypotečního úvěru rádi pomůžeme.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 21
Prodej rodinného domu, 528 m², Hradec Králové, ul. Gagarinova

Prodej rodinného domu, 528 m², Hradec Králové, ul. Gagarinova

Slezské Předměstí, Hradec Králové

Nabízíme ke koupi dvougenerační rodinný dům v Hradci Králové - Slezské Předměstí. Velkou výhodou je dobrá dostupnost do centra města i okrajových částí. Nemovitost prošla v roce 1990 výměnou střechy. Jedná se o dům, který nabízí velký prostor pro zvětšení bydlení, anebo propojení s podnikáním - ordinace či ubytovna. Zastavěná plocha činí 296 m2, částečně podsklepeno, k dispozici garáž. Celková výměra pozemku činí 528 m2, za domem je příjemné soukromí pro posezení, před domem místo pro okrasnou zahradu. Doporučujeme osobní prohlídku. Financování hypotečním úvěrem za Vás zdarma vyřídíme. Pro více informací volejte makléře.

0 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 9 měsíci 23
Prodej rodinného domu, 130 m², Nechanice, ul. Žižkova

Prodej rodinného domu, 130 m², Nechanice, ul. Žižkova

Nechanice

Prodej patrového rodinného domu 4+1 ve městě Nechanice s celkovou plochou pozemku 171 m². Dispozice: 1. nadzemní podlaží - vstupní chodba, která prochází celým domem a slouží zároveň jako vstup na zahradu, obývací pokoj, jídelna (pokoj), kuchyně (před celkovou rekonstrukcí), koupelna se sprchovým koutem a WC. 2. nadzemní podlaží - schodiště, chodba, pokoj, velký pokoj se vstupem na prostornou terasu, koupelna s rohovou vanou, umyvadlem a WC. Patro domu se stavělo v roce 2000, z té doby je i nová střecha s betonovými taškami. Topení je řešeno elektrickými radiátory. Na domě je připravena přípojka plynu. Veřejný vodovod a kanalizace. Dům již vyžaduje dílčí rekonstrukce. V blízkosti veškerá občanská vybavenost. Bližší informace u makléřky.

3 150 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 měsíci 15
Prodej rodinného domu, 500 m², Kosice

Prodej rodinného domu, 500 m², Kosice

Kosice, Kosice

Prodej rodinného domu a hostince o celkové ploše 2008 m2, v obci Kosice. Kapacita samotného hostince je 40 lidí, sálu kolem 200 lidí. K hospodě se sálem náleží jeviště, šatny, kuchyň, klubová místnost, sociální zázemí, úklidová místnost, velká stodola, garáž, zahrada a rodinný dům o dispozici 3+1. Ten je však potřeba zrekonstruovat. Nemovitost se nachází na návsi v návaznosti na amfiteátr a poblíž cykloturistické trasy. V nedalekém Chlumci nad Cidlinou je zábavní park pro děti a kemping s koupalištěm. Ideální dojezdová vzdálenost z Chlumce nad Cidlinou i z Nového Bydžova, předurčuje tento objekt k vestavbě minipivovaru. Komerční část objektu možno využít i na jiné účely, například sklady, obchodní prostory a jiné. Více informací u makléře. S financováním rádi pomůžeme.

0 Kč

Stav: Dobrý

před 9 měsíci 17
Prodej rodinného domu, 160 m², Nový Bydžov, ul. Třebízského

Prodej rodinného domu, 160 m², Nový Bydžov, ul. Třebízského

Nový Bydžov

Nabízíme prodej rodinného domu v Novém Bydžově na oploceném pozemku o celkové výměře 548 m2, konstrukce domu je kombinovaná. Dispozice: v přízemí jsou dvě místnosti, vhodné jako pokoje pro hosty, vchod do garáže, kotelny a uhelny. Lze zde vybudovat další bytovou jednotku. V patře se nachází obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, wc, koupena s vanou, ložnice, dětský pokoj, velká terasa. Vytápění je elektrickým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva, přípojka plynu na hranici pozemku. Na zahradě se nachází udírna a okrasná zahrada. Ve městě se nachází veškerá občanská vybavenost. S financováním rádi pomůžeme. Více informací u makléře.

3 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 měsíci 7
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Bezpečný domov plus a bonus pro nešiky

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

Doporučené realitní kanceláře

-->