Domy na prodej, Jičín

Změnit zadání Počet inzerátů: 38
Prodej, rodinný dům, Jičín, ul. Poděbradova

Prodej, rodinný dům, Jičín, ul. Poděbradova

Nové Město, Jičín

Nabízíme k prodeji rodinný dům v ulici Poděbradova v Jičíně. Dům má dva samostatné vchody. V přízemí se nachází dva nebytové prostory o velikosti 80 m2 a 49 m2. V patře je byt 5+1 s terasou. Součástí prodeje je projekt na přestavbu patra a přístavbu podkroví s platným stavebním povolením. Dům je vytápěn plynovým kotlem v každém podlaží. Doporučuji prohlídku.

6 930 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 12
Prodej, rodinný dům, Vysoké Veselí, ul. K. H. Borovského

Prodej, rodinný dům, Vysoké Veselí, ul. K. H. Borovského

Vysoké Veselí

Prodej přízemního rohového rodinného domu v uliční zástavbě města Vysoké Veselí. Dům je částečně podsklepený. Zastavěná plocha je cca 200 m2. K dispozici je 5 pokojů, velká kuchyně, koupelna, samostatné WC, nad celým domem je prostorná půda. Dům je od roku 2001 rekonstruován a modernizován - vnitřní omítky, podlahy, veškeré rozvody, vytápění - lokální, koupelna, WC, eI. bojler a pod. Vybavení domu je standardní. K domu přísluší kolna na dvoře, venkovní úpravy (přípojka vody, elektro, kanalizace, ohradní zeď, vrátka) a pozemek o vyměře 345 m2. Dům je nedaleko centra města, vedle základní školy, nedaleko mateřské školy, v docházkové vzdálenosti jsou obchody i zastávky MHD. Financování pomůžeme zajistit. O ceně lze ještě jednat.

939 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 hod. 17
Prodej, rodinný dům, Podhorní Újezd a Vojice

Prodej, rodinný dům, Podhorní Újezd a Vojice

Vojice, Podhorní Újezd a Vojice

Rodinný dům v dobrém stavu s dispozicí 3+kk o celkové ploše 1670 m2 v klidné části obce Vojice. Dispozice: veranda, chodba, obytná kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou, samostatné WC a technická místnost. V patře půdní prostor vhodný k vestavbě dalších pokojů. Součástí nemovitosti je garáž a stodola. Sítě: obecní vodovod, žumpa, elektřina, topení lokální a vafky. Klidné místo pro trvalé bydlení.

1 690 000 Kč

Stav: Dobrý

před 21 hod. 23
Prodej, rodinný dům 3+1, Nová Paka, ul. Jeronýmova

Prodej, rodinný dům 3+1, Nová Paka, ul. Jeronýmova

Nová Paka

Rodinný dům 3+1 o celkové ploše 284 m2 v klidné části Nové Paky. Dispozice: chodba, velká kuchyně s jídelnou, spíž, obývací pokoj s krbem, koupelna s vanou a umyvadlem, samostatné WC, dílna, vchod do sklepa a dřevník. V patře je ložnice, dětský pokoj a půdní prostor vhodný k vybudování šatny nebo další místnosti. Součástí nemovitosti je garáž. Sítě: obecní vodovod, kanalizace, plyn a elektřina, topení plynovým kotlem. V místě veškerá občanská vybavenost.

2 380 000 Kč

Stav: Dobrý

před 21 hod. 16
Prodej, rodinný dům, Libáň, ul. Míru

Prodej, rodinný dům, Libáň, ul. Míru

Libáň

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům o celkové ploše 1622 m2 v klidném místě obce Libáň. Dům o podlahové ploše 830 m2 lze využít k trvalému bydlení, ale i k podnikání. Objekt je po částečné rekonstrukci a k dispozici jsou zde tři byty. V přízemí byt 2+1 se sociálním zařízením, šatnou a spíží, další byt 2+1 s koupelnou, terasou, technickou místností. V patře je umístěn byt 3+1 se sociálním zařízením. Součástí objektu je i sklepní prostor (117 m2) celý před rekonstrukcí a část domu, kde může vzniknout další byt. Sítě: elektřina, plyn, veřejná kanalizace, obecní vodovod. Dům je vhodný k provozování ubytovny a část objektu jako montážní dílna nebo výroba.

4 200 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 24 hod. 20
Prodej, chata, Hořice - Doubrava

Prodej, chata, Hořice - Doubrava

Doubrava, Hořice

Nabízíme na prodej chatu na vlastním pozemku o ploše 361 m2 v obci Doubrava u Hořic, v chatařské oblasti u lesa. Je celá podsklepená, kde se nachází garáž, uhelna a koupelna s vanou, v patře obývací pokoj s terasou, kuchyně a WC. Ve 2. patře ložnice s lodžií, pokoj a předsíň a ve 3. patře dva menší pokoje. Chata je vyzděná do druhého patra. Elektřina 220 i 380 V, voda z chatařského vodovodu, kanalizace řešena septikem s přepadem do trativodu. Topení řešeno kamny a přímotopy. Pozemek je ohraničený živým plotem a na zahradě se nachází altán s jezírkem. Hořice vzdálené 1 km, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Cena je k jednání.

860 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 13
Prodej, rodinný dům, 4+1, Stará Paka

Prodej, rodinný dům, 4+1, Stará Paka

Karlov, Stará Paka

Prodej rodinného domu s krásným pozemkem o velikosti 1799 m2 poskytujícím soukromí a klid nedaleko Jilemnice za cenu 3.490.000,- Kč. Prostorný dům se dvěma vchody je vhodný k rekreaci i k trvalému bydlení s podnikáním. V přízemí se nachází kuchyně, světnice s dobovým nábytkem, dvě ložnice, další místnost vhodná pro sklad, výrobnu nebo prodejnu, prostorná koupelna, udírna, pěkný sklep, průchozí chodba k oběma vchodům. V podkroví je další pokoj a velká půda vhodná k vestavbě. Roubení a krovy jsou zdravé. Dům je udržován, podřezán, nová střecha. K domu náleží pěkná dílna s kůlnou a pozemek 1799 m2. V blízkosti skiareálů Jilemnice 10 minut, Špindlerův Mlýn 25 minut, Vrchlabí 10 minut. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.

3 315 500 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 22
Prodej, chalupa, 4+1, Karlov u Staré Paky

Prodej, chalupa, 4+1, Karlov u Staré Paky

Karlov, Stará Paka

Prodej jedinečné roubené chalupy bývalého hostince s krásným pozemkem 1799 m2 poskytujícím soukromí a klid nedaleko Jilemnice za cenu 3.490.000,- Kč. Prostorný dům vhodný k rekreaci i k trvalému bydlení je 211 let stará, udržovaná, po částečné rekonstrukci, vyšší stropy, zdravé roubení a krovy. Stylová obytná část disponuje, kuchyní, světnicí s dobovým nábytkem, dvěma ložnicemi v přízemí, koupelnou, udírnou, pěkný sklep sloužící původně pro uložení ledu, prostorná chodba. Jeden pokoj je v podkroví s dalším velkým nevyužitým prostorem velmi vhodným k vestavbě. K chalupě náleží dílna s kůlnou a pozemek 1799 m2. Dojezd do skiareálů Jilemnice 10 minut, Špindlerův Mlýn 25 minut, Vrchlabí 10 minut. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.

3 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 24
Prodej, rodinný dům, Kacákova Lhota

Prodej, rodinný dům, Kacákova Lhota

Kacákova Lhota, Kacákova Lhota

Rodinný dům v původním, dnes ve špatném stavu, s dispozicí 2+1 o celkové ploše 3232 m2 v klidné části obce Kacákova Lhota. Dispozice: vstupní síň, dvě světnice a kuchyň, suché WC. Součástí nemovitosti je stodola, špýchar, studna kopaná (12 m), chlév a kůlna. Sítě: elektřina, topení lokální, možno připojení na obecní vodovod a kanalizaci. Klidné místo pro trvalé bydlení i k rekreaci. S hypotékou pomůžeme.

1 190 000 Kč

Stav: Špatný

před 2 dny 13
Prodej, rodinný dům, Miletín, ul. Komenského

Prodej, rodinný dům, Miletín, ul. Komenského

Miletín, Miletín

Prodej rodinného domu 5+kk se zahradou o celkové ploše 3487 m2 v klidné části města Miletín. Dům v minulosti sloužil jako místní pivovar, jeho rozsáhlé podzemní prostory jsou dodnes využívány. Dům prošel zdařilou rekonstrukcí: nová střecha a zateplení, okna, podlahy, elektroinstalace, voda, odpady, topení a další. K domu náleží 2x garáž, dílna a další technické části, které je možno využít jako skladové či výrobní prostory.Nemovitost se nabízí k prodeji zařízená a s vnitřním vybavením. Veškerá občanská vybavenost v místě. Doporučujeme prohlídku.

4 800 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 dny 28
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

18. 02. 18 Co je dobré vědět o pojištění domu?

Doporučené realitní kanceláře