Domy chaty na prodej, Náchod

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej, rekreační chata, Náchod, Babí

Prodej, rekreační chata, Náchod, Babí

Babí, Náchod

Prodej rekreační chaty v chatařské oblasti Babí u Náchoda. Chata je podsklepena, je zde zavedena voda a elektřina - 230 (220) V, 400 (380) V. Vytápění řešeno krbovými kamny + el. přímotopy. Toaleta se sprchovým koutem je umístěna v navazující přístavbě. Zastavěná plocha činí 17 m2. Chata je umístěna na pozemku, který není předmětem prodeje, řešeno nájemní smlouvou + věcným břemenem. Jedná se o krásné a klidné místo k rekreaci. Více info u makléře.

250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 hod. 28
Prodej, chata, Velichovky

Prodej, chata, Velichovky

Velichovky

Prodej chaty s výhledem v klidné části obce Velichovky. Chata má prostornou kuchyni, koupelnu, obývací pokoj a podkrovní ložnici. V chatě je zavedená voda, elektřina, kanalizace a plyn je na hranici pozemku. Možnost trvalého bydlení či dostavby podle vlastních představ. U chaty je udržovaná zahrada a terasa s krbem. Doporučujeme prohlídku.

1 290 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 11
Prodej, chata, Hronov - Zbečník

Prodej, chata, Hronov - Zbečník

Zbečník, Hronov

Předmětem prodeje je pozemek se zděnou chatou v obci Hronov - Zbečník. Dispozice: Vstupní chodba s WC, obytná místnost s kuchyňským koutem a ložnice. Je zde i malý sklípek. Do chaty je přivedena elektřina, vodu je možno připojit z nedalekého řadu. Pozemek je mírně svažitý a částečně oplocený. Nemovitost se nachází v klidné části okraje obce v těsné blízkosti lesa, ideální k rekreaci. Doporučujeme prohlídku. S financováním Vám poradíme.

320 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 13
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

18. 02. 18 Co je dobré vědět o pojištění domu?

Doporučené realitní kanceláře