Domy chaty na prodej Hradec Králové

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Prodej, chata 2+kk, Lejšovka

Prodej, chata 2+kk, Lejšovka

Lejšovka, Lejšovka

K prodeji nabízíme nemovitost o dispozici 2+kk s velkým pozemkem 3950 m2 v obci Lejšovka. Obec se nachází ve vzdálenosti 14 kilometrů od města Hradec Králové. Nemovitost je umístěna na okraji lesa ve smíšeném porostu listnatých, jehličnatých a okrasných vzrostlých stromů. Místo je vyhledávanou rekreační a klidovou oblastí pro náročné klienty. Celý pozemek obklopující chatu je územním rozhodnutím zařazen jako pozemek vhodný k zástavbě, a tak je do budoucna na celém pozemku možná další výstavba. Chata má přípojku elektřiny a na pozemku se nacházejí dvě studny. V případě Vašeho zájmu zajistíme výhodné financování a převod energií.

3 970 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 dny 14
Prodej, chaty 2+kk, Lejšovka

Prodej, chaty 2+kk, Lejšovka

Lejšovka, Lejšovka

Prodej chaty o dispozici 2+kk v obci Lejšovka, okres Hradec Králové. Obec Lejšovka se nachází 14 km od města Hradce Králové. Nemovitost je umístěna na okraji lesa ve smíšeném porostu listnatých, jehličnatých a okrasných vzrostlých stromů na parcele o rozloze 1 950 m2, která je územním rozhodnutím vedena jako pozemek vhodný k zástavbě a tak je v případě zájmu možnost stavby na celé ploše parcely. Chata má přípojku elektřiny a vlastní vodní zdroj, kopanou studnu. Lokalita je vyhledávanou klidovou oblastí, pro náročné klienty. V případě Vašeho zájmu zajistíme výhodné financování a převod energií.

2 160 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 7
Prodej, mobilheim, 35 m2, Dolní Přím

Prodej, mobilheim, 35 m2, Dolní Přím

Dolní Přím, Dolní Přím

Prodej obytného mobilního domu s plochou 35 m2. Je provedeno zateplení polystyrenem 15 cm a palubkou 1,5 cm, sokl 5 cm. Střecha je zateplena vatou Knauf 45 cm, s krytinou Satjam. Okna jsou dvojskla a vytápění je krbovými kamny. Ohřev vody zajištěn bojlerem 60 litrů. Položen nový koberec. Přeprava zajištěna současným majitelem.

450 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 8
Prodej, chata, Hradec Králové, ul. Sportovní

Prodej, chata, Hradec Králové, ul. Sportovní

Malšovice, Hradec Králové

Nabízíme rekreační chatu se zahradou o celkové výměře 276 m2 v zahrádkářské osadě Rozkvět Míru v Hradci Králové, části Malšovice, ul. Sportovní. Spodní patro chaty je zděné a horní patro dřevěné. Do chaty je zavedena elektřina, užitková voda a vytápění je řešeno krbovými kamny. V chatě je kuchyňský kout a hlavní obývací část, v podkroví ložnice. Před chatou je příjemné posezení pod pergolou porostlou vínem. Za chatou je pak kůlna na dřevo a nářadí. Na zahradě je skleník 5 x 3 m. Zahrádka s ovocnými stromy (meruňka, jabloně) a keři (angrešt, rybíz), udržované záhonky. Zahrada je ve vlastnictví města a platí se nájemné dle výměry v m2. Chata má číslo evidenční, příjezd k osadě je obecní po asfaltové komunikaci. Více informací u makléře a při osobní prohlídce.

560 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 20
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

18. 02. 18 Co je dobré vědět o pojištění domu?

Doporučené realitní kanceláře