Domy, chalupy na prodej, Rychnov nad Kněžnou

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej, chalupa, Peklo nad Zdobnicí, Zakopánka

Prodej, chalupa, Peklo nad Zdobnicí, Zakopánka

Peklo, Vamberk

Exkluzivně nabízíme k prodeji 1/2 podílu veškerých nemovitostí v obci Peklo nad Zdobnicí - Zakopánka. Nemovitosti k prodeji: chalupa, trvalý travní porost, lesní pozemky. Do chalupy je zavedena elektřina, voda, plyn a kanalizace není napojená do chalupy. Místem protéká Divoká Orlice, klidné místo k relaxaci a odpočinku. Velmi dobrá dostupnost do Vamberka, Rychnova nad Kněžnou, Ústí nad Orlicí nebo do automobilky Kvasiny cca 15 km. V okolí je nespočet památek, mohu zmínit zámek Častolovice, hrad Potštejn, Litice. K prodeji 1/2 podílu o celkové výměře 6734 m2. Doporučuji prohlídku. Více informací u makléře nebo na prohlídce.

460 000 Kč

Stav: Špatný

včera 12
Prodej, chalupa, Rokytnice v Orlických horách

Prodej, chalupa, Rokytnice v Orlických horách

Rokytnice v Orlických horách

Exklusivně Vám nabízíme ke koupi rekreační chalupu s velkou zahradou v Orlických horách. Nemovitost se nachází na klidném místě v blízkosti centra města Rokytnice, které nabízí široké využití pro letní i zimní sporty. Celková plocha pozemku činí 1264 m2 a nachází se na něm několik vzrostlých ovocných stromů. Chalupa nabízí následující dispozici: zádveří, kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna s toaletou, spíž, dále stolola využitelná pro skladování tuhých paliv či parkování a sklep. Nad celou chalupou je prostorná půda, která poskytuje možnost rozšíření o půdní vestavbu. Ideální místo pro rodinnou rekreaci díky dostupnosti lyžařských areálů, služeb i díky dobrému dopravnímu spojení. Případně možnost přebudovat k trvalému bydlení. Kontaktujte nás pro sjednání prohlídky. Výhodné financování pro Vás pomůžeme zařídit díky M&M financím.

1 200 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 21
Prodej, chalupa, 3785 m2, Kounov u Dobrušky

Prodej, chalupa, 3785 m2, Kounov u Dobrušky

Kounov

Prodej chalupy v Orlických horách, po celkové rekonstrukci. Dispozice: pavlač, chodba, pokoj s kachlovými kamny a pecí, ložnice, letní pokoj v podkroví. V nemovitosti jsou dřevěné podlahy, technická místnost, černá kuchyně, nově zrekonstruovaná koupelna, nová šindelová střešní krytina. Možnost vybudování dalších podkrovních pokojů. Nová dřevěná okna. Možnost napojení na kanalizaci a veřejný vodovod. Prostorná stodola a velká zahrada. Chalupa je v seznamu památek. Doporučuji prohlídku. Vyřídíme nejlepší financování.

2 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 15
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

18. 02. 18 Co je dobré vědět o pojištění domu?

Doporučené realitní kanceláře