Domy, chalupy na prodej, Rychnov nad Kněžnou

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej, chalupa, Rokytnice v Orlických horách

Prodej, chalupa, Rokytnice v Orlických horách

Rokytnice v Orlických horách

Exklusivně Vám nabízíme ke koupi rekreační chalupu s velkou zahradou v Orlických horách. Nemovitost se nachází na klidném místě v blízkosti centra města Rokytnice, které nabízí široké využití pro letní i zimní sporty. Celková plocha pozemku činí 1264 m2 a nachází se na něm několik vzrostlých ovocných stromů. Chalupa nabízí následující dispozici: zádveří, kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna s toaletou, spíž, dále stolola využitelná pro skladování tuhých paliv či parkování a sklep. Nad celou chalupou je prostorná půda, která poskytuje možnost rozšíření o půdní vestavbu. Ideální místo pro rodinnou rekreaci díky dostupnosti lyžařských areálů, služeb i díky dobrému dopravnímu spojení. Případně možnost přebudovat k trvalému bydlení. Kontaktujte nás pro sjednání prohlídky. Výhodné financování pro Vás pomůžeme zařídit díky M&M financím.

1 200 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 27
Prodej, chalupa, 1032 m2, Olešnice v Orlických horách

Prodej, chalupa, 1032 m2, Olešnice v Orlických horách

Olešnice v Orlických horách, Olešnice v Orlických horách

Nabízíme k prodeji chalupu v obci Olešnice v Orlických horách. Nemovitost se nachází v samém centru obce na náměstí. Celková plocha pozemků činí 1032 m2, z toho je 260 m2 zastavěno. Dispozice přízemí je 4+kk, v podkroví jsou další dvě samostatné místnosti. Topení i voda jsou vyvedeny do patra. V domě jsou dvě WC a dvě koupelny. Dům je celkově podsklepen a jako úložný prostor slouží přilehlá garáž a půdní prostory. Vytápění zajištěno kotlem na uhlí. Před deseti lety se rekonstruovala vodovodní přípojka a voda je již vedena v plastu. Před pěti lety byla vystavěna nová komínová vložka. Kanalizace i vodovod jsou obecní. K domu náleží zahrada o ploše 748 m2, která se nachází pět minut chůze od domu. Občanská vybavenost v místě, více informací podá realitní makléř.

1 890 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 36
Prodej, chalupa, Peklo nad Zdobnicí, Zakopánka

Prodej, chalupa, Peklo nad Zdobnicí, Zakopánka

Peklo, Vamberk

Exkluzivně nabízíme k prodeji nemovitosti v obci Peklo nad Zdobnicí - Zakopánka. Nemovitosti k prodeji: chalupa, stavební pozemek, trvalý travní porost, lesní pozemky. Do chalupy je zavedena elektřina, voda, plyn a kanalizace není napojená do chalupy. Místem protéká řeka Zdobnice, klidné místo k relaxaci a odpočinku. Velmi dobrá dostupnost do Vamberka, Rychnova nad Kněžnou, Ústí nad Orlicí nebo do automobilky Kvasiny cca 15 km. V okolí je nespočet památek, zámek Častolovice, hrad Potštejn, Litice. K prodeji celkem 13468 m2. Doporučuji prohlídku. Více informací u makléře nebo na prohlídce.

920 000 Kč

Stav: Špatný

před 2 týdny 12
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

18. 02. 18 Co je dobré vědět o pojištění domu?

Doporučené realitní kanceláře