Byty, 2+1 k pronájmu Hradec Králové

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Pronájem, byt 2+1, Hradec Králové, Břetislavova ul.

Pronájem, byt 2+1, Hradec Králové, Břetislavova ul.

Pražské Předměstí, Hradec Králové

Pronájem, zděný byt 2+1, balkon, nyní se dokončuje rekonstrukce. K dispozici kuchyň s linkou, sporákem, myčkou, digestoří, 2 pokoje, balkon, koupelna s vanou, umyvadlem a prostorem na pračku. WC. Volné dohodou. K nájmu se hradí energie. Vratná kauce třicettisíc, Poplatek RK jeden nájem

11 900 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

včera 17
Pronájem, byt 2+1, Hradec Králové, ul. Labská kotlina

Pronájem, byt 2+1, Hradec Králové, ul. Labská kotlina

Hradec Králové

Nabízíme podnájem družstevního bytu o dispozici 2+1 situovaného v 1. podlaží cihlového bytového domu v klidné a vyhledávané lokalitě Labská kotlina I. Byt prošel zdařilou rekonstrukcí, při které byly vyměněny rozvody elektro, vody, odpadů, položená nová podlahová krytina, nové interiérové dveře a obložky aj. Vytápění dálkové z Opatovic, ohřev vody elektrickým bojlerem. K bytu dále náleží balkon a 2 sklepy. Dům je v udržovaném stavu, nová fasáda, dřevěná euro okna. Majitel preferuje dlouhodobé solidní nájemníky bez zvířat, nekuřáky. Cena uvedena bez záloh na energie.

12 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 dny 15
Podnájem, byt 2+1, Hradec Králové, ul. Labská kotlina

Podnájem, byt 2+1, Hradec Králové, ul. Labská kotlina

Hradec Králové

Nabízíme podnájem družstevního bytu o dispozici 2+1 situovaného v 1. podlaží cihlového bytového domu v klidné a vyhledávané lokalitě Labská kotlina I. Byt prošel zdařilou rekonstrukcí, při které byly vyměněny rozvody elektro, vody, odpadů, položená nová podlahová krytina, nové interiérové dveře a obložky aj. Vytápění dálkové z Opatovic, ohřev vody elektrickým bojlerem. K bytu dále náleží balkon a 2 sklepy. Dům je v udržovaném stavu, nová fasáda, dřevěná euro okna. Majitel preferuje dlouhodobé solidní nájemníky bez zvířat, nekuřáky. Cena uvedena včetně záloh na energie.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před týdnem 15
Pronájem, byt 2+1, Hradec Králové, ul. Tylovo nábřeží

Pronájem, byt 2+1, Hradec Králové, ul. Tylovo nábřeží

Hradec Králové

Pronájem zrekonstruovaného zděného bytu 2+1 v Hradci Králové na Tylově nábřeží, celková plocha činí 78 m2, náleží k němu sklep 10 m2. V bytě je nová kuchyňská linka, podlahy PVC, v koupelně s dlažbou je vana. Na nádvoří je možnost využívat kolárnu. Dům je po celkové revitalizaci. Byt bude volný k nastěhování od dubna 2019. Elektrická energie je psaná na nájemníka. Bydlení pro nekuřáky a bez zvířat. Lokalita v centru města s veškerou občanskou vybaveností.

12 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 8
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení půd Brno

09. 04. 18 Stěhování bytu se vyplatí s odbornou firmou

12. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

18. 02. 18 Co je dobré vědět o pojištění domu?

Doporučené realitní kanceláře